Asik Etme BüyüsüAşk BüyüsüAşk Tılsımı

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü, Aşk Büyüsü Nedir? İnsan, beşeri yaratılışı gereği, sevilmeye ve sevmeye ihtiyaç duyar. Sevgi beslemeyip, sevilmeyen bir insan, meyvesi olmayan ağaca benzetilebilir. Hatta onun yaprakları bile olmaz. Amaçsız olur. Yarım yaşayan bir insana dönüşür. Böyle bir insan mümkün değildir. Tabiat gereği, doğuştan itibaren insan sevgiye ihtiyaç duyar. Yine aynı şekilde sevilmek, önemli bir ihtiyaçtır. Aşk, insanın ruhunu besleyen, onu ayakta tutan manevi duygular bütünüdür. O olmadığı zaman, tamamen maddi boyutlara sıkışır kalır. Bir süre sonra, maddi alemde çöle dönüşür. Aşk büyüsü, insanın sevgiye ihtiyaç duymasıyla ortaya çıkmıştır. Tarih süresince imparatorlukların aşk için yıkılabildiğini düşünürsek, aşkın kutsallığını daha iyi anlayabiliriz. Aşk büyüsü, kişinin sevdiğini manevi boyutlarda etkileme biçimidir. Aşk büyüsüne başvuran kişi, sevdiğinin onu sevmesini, sıkıca benimsemesini ister. Aşk büyüsü nedir sorusuna, bu şekilde yanıt verebiliriz. Aşk büyüsü, medyumlar tarafından yapılan ve insanın mutlu olmasını sağlayan, dünyanın en önemli büyüsüdür.

Medyumlar…Önemli Dikkat…

Değerli dostlarım, sevdiğini kendine bağlamak için en etkili işlemlerden birisi de aşk büyüsü dür. Fakat öncelikle bu işleme neden istediğinizi bilmelisiniz.Eğerki niyetin sevdiğin kişi ile evlilikse yapılması gereken işlem farklı olacaktır. Bu sebeple halis olan niyetlerde büyü yapılmaz. Çünkü hiç bir musibi varlık hayra vesile olmaz bu sözüme dikkat edin. Eğerki sen kalbinde aşkı muhabbeti evlilik olsun diye düşünürsen senin niyetin halis olan niyettir. Allah katında makbul ve kadir olan bir çok hayırlı işlem vardır. Bu işlemler büyülerden kat kat daha kuvvetli ve kavidir.

Not: Aşk büyüsü yaptımak isteyen arkadaşlar arayın istişare edelim.Aradığınızda illaki işlem yaptırmak şart değil. Durumu istişare ederiz.Gerekli ücretsiz bakımlarımızı yaparız ve sizler için daha hayırlı bir yol çizeriz. Eğer ki elimizden bir şey gelmez ise dua ederiz inşallah.

MedyumlarSevdiğini Kendine Aşık Etme Duası

Aşk duası; değerli kardeşlerim bura da paylaşacağım dua Allah’ın izni 7 ile 21 gün için de sevdiğin kişinin sana karşı aklen fikren kalben aşkı muhabbet ile bağlanmasını sağlayacaktır. Sevdiğini kendine aşık etme duası, Bu esrarı olan kuvvetli aşk duası okumaya başladıktan sonra 7 gün içinde etki eder. Fakat niyetin tamamlanması için 21 gece okumaya devam etmek gerekir. Okumaya başlamadan önce kalben niyetinizi etmeyi unutmayın. Aynı zaman da okuma öncesi gusul abdesti alınacak ardından namaz abdesti ve 2 rekat hacet namazı kılınacaktır. Namazdan sonra niyetinizin halis olması için muhakkak 25 de Estafurullah çekilirse çok güzel olur. Unutmayın ki her şeye kadir Olan Rabbim halis ve temiz kalpli edilen dua da sizleri geri çevirmeyen dir. Eğer bu duanın sizin üzerinizde her hangi bir hekmeti olmaz ise şunu bilinki sevdiğin kişi de yada sizde muhakkak bir büyünün alameti vardır. Bu yüzden okunan duayı şerif kişiye yel olarak etki etmiştir fakat istenilen sonuca ulaşılamamış olursunuz.

MedyumlarOkunacak Olan Aşk Duası

“Bismillahi’rrahmâni’rrahîm.

İnnallahu yümsi-kü’s-Semâvâti ve’l-arzi en tezûla vele im zâleta in emsekehüma men ehadün min ba’dihi. İnnallahe kâne halîmen Gafûra. Kâlû ya zelkarneyni inne ye’cûce ve me’cûce müfsidûne fi’l-arzi. Fema’sta”Uktülû (KERİME  İBNİ AHMET) vav tı sîn li sevtın sîn ei-mütevekkilûn bi sa’ati’l-leyli ve’n-nehhar ve bi hürmeti el-melekü’r-rûhanî rûsâyil”

MedyumlarAşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Ülkemizde birçok kişinin başvurduğu ve bu sayede yuva kurduğu büyü çeşidi aşk büyüsüdür. Aşk büyüsündeki amaç, kişinin sevdiğine kavuşabilmesi, onunla mutlu olmasıdır.

MedyumlarPeki aşk büyüsünün etkileri nelerdir?

Aşk büyüsü, yapıldıktan 1 hafta sonrasında etkisini doğrudan göstermeye başlar. Eğer sevdiğiniz kişinin bir sevgilisi varsa, bu büyüyle o sevgilisinden aniden ayrılır. Sevgilisi yoksa, yavaş yavaş düşünceleri sizin tarafınıza doğru eğilim göstermeye başlar. Ancak yukarıda aşk büyüsünün etkileri hızlı başlar dedik. Hemen sonuç olsun demek yanlış olur. Her büyüde olduğu gibi burada da aşk büyüsünü yaptıran kişinin, iradesine sabırlı olmasını öğretmesi gerekir.

Aşk büyüsü yaptırdıktan sonra etkilerini bekleyin. Adımların sizin atmanıza gerek yok. Büyü yaptığınız kişi kendi adımlarıyla, yavaş yavaş dönmeye başlayacaktır. Süreç şu şekilde işler. İlk olarak sevdiğiniz kişi sizi düşünmeye başlayacaktır. Daha sonra fırsatını bulup, sizinle konuşmak isteyecektir. Bu esnada kesinlikle aceleci olmayın. Çünkü büyünün etkisi olan sevdiğiniz, tamamen size bağlıdır. Daha çok yaklaşmak istediğinde ve sık sık görüşmeye başladığınızda, ona karşılık verebilirsiniz. Tüm bu süreçlerin yaşanabilmesi için aşk büyüsünün bilgili bir medyum tarafından yapılmış olması gereklidir.

Kısacası aşk büyüsünün, doğru yapılmış olması gerekecektir. Aşk büyüsünün çeşitleri oldukça fazla olduğundan, etkileri de bunlara göre değişebilir. Bağlama büyüsü bir aşk büyüsüdür ve en çabuk etki gösteren büyüler içerisinde yer alır. Aşk büyüsünün etkisi sayesinde, kaybetmiş olduğunuz sevdiğinizi geri kazanırsınız.

Onun kendi ayağıyla size geri döndüğünü görebileceksiniz. Fakat dikkat etmeniz gereke nokta, aşk büyüsünün medyumlar tarafından yapılması gerektiğidir. Dijital ortamlarda yer alan büyü tarifleriyle aşk büyüsü yapmak pek mümkün değildir. Bu nedenle sizde aşk büyüsü yapacaksanız, mutlaka medyuma başvurmalısınız.

MedyumlarAşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusundan önce, bir insanın neden aşk büyüsü yapmak istediğini bilmemiz gerekir. İnsan kabul etse de etmese de aciz bir varlıktır. Bu aciz oluş, onun kendi kişiliğini tatmin edebilme çabasını göstermesini ister. Ancak tatmin olabilme tamamen maddi alemler ilgilidir. Bir insan dünyadaki bütün güçlü beşeri sıfatlara erişebilir. Yine kişi hiç tahmin edemeyeceği kadar zengin olabilir.

Elbette buradan alacağı hazlar da vardır. Ancak bu haz duyguları kalıcı değildir. Kısa süre içerisinde gelip geçer. Yeni bir arayış içerisinde girer. Fakat aşk böyle değildir. Aşk sonsuzluğa açılan bir kapı olduğundan, kişi ondan tatmin olamaz. Ona daimi erişmek ister.

Erişmek oldukça güçtür. Çünkü imkansızlıklar içerisinde yer alır. İşte aşk büyüsü bunu imkanlı bir hale getirebiliyor. Onun size tekrar geri dönmesini, sizi sevmesini sağlayabiliyor. Bu nedenledir ki aşk büyüsü insanlık tarihi boyunca açık ara farkla en çok yapılmış olan büyüdür. Aşk büyüsünün yapılma nedeni, erişme isteğidir. Şimdi aşk büyüsünün nasıl yapıldığına bakalım. Aşk büyüsü sadece medyumlar tarafından bir büyüdür. Eğer büyünün etkili olunması isteniyorsa, mutlaka medyum hocalara başvurulmalıdır. Aşk büyüleri şu şekillerde yapılabilir.

*Önce vefk yazılı daha sonra o vefk yakılır. Bu büyüye yakılarak yapılabilen aşk büyüleri denilir. Ehli medyum tarafından yapılırsa, etkili olur.

*Yine vefk hazırlanarak yapılan ancak bu sefer yakılmak yerine suya atılan aşk büyüsü vardır. Bunlar ehli medyum tarafından yapılabilir.

*Büyü yapıldıktan sonra bu sefer toprağa gömülen aşk büyüsü vardır. Aşk büyüleri yapılış olarak birbirinden farklı olsa bile verecekleri etki birbirlerine yakındır.

*Yapılan büyünün sevdiğiniz kişiye su veya yiyecek yoluyla yapılan aşk büyüleri bulunur. Bu aşk büyüleri de hızlı etki verebilir. Büyüyü sevdiğiniz kişiye yedirmelisiniz.

*Özel çamaşırlar kullanılıp yapılan büyü çeşitleri de bulunur. Buda yapılan aşk büyüleri arasındadır. Burada büyü yapılacak olan kişinin çamaşırları vasıtasıyla gerçekleşir.

*Sevdiğiniz kişinin saç teli, tırnakları herhangi bir beden parçası alınıp yapılan aşk büyüleri bulunur. Mutlaka medyumlar tarafından gerçekleştirilmeli.

*Papaz büyüleri yine aşk büyüleri çeşitlerinden biridir. Buna ek olarak canbar büyüsü de aşk büyüsü alanındadır.

Görüldüğü gibi aşk büyüsü yapılma şekilleri birbirinden oldukça farklı olabilmektedir. Ancak verecekleri etki birbirine yakındır. Bu konu aşk büyüsü yapılacak medyum tarafından size detaylıca aktarılır.

MedyumlarEn Etkili Aşk Büyüsü Nedir?

Yukarıda büyülerin hangi şekilde yapıldığını anlatmaya çalıştık. Öncelikle belirtmeliyiz ki bu aşk büyülerinin yapılışları birbirinden farklıdır. Ancak içerik sonucu bakımından birbirine oldukça yakındırlar. Bu durumda o zaman en etkili aşk büyüsü var mıdır, sorusu aklınıza gelebilir. Elbette vardır. Büyüler sonuç anlamında birbirlerine yakın olasalar bile, çok etkili olanlar, normal etkili olanlar diye guruplara ayrılırlar. Bu nedenle bilmeniz gerekiyor ki en etkili aşk büyüsü vardır. Peki, ama en etkili aşk büyüsü nedir, hangisidir?

Aşk büyüleri tarihin her döneminin sayfalarında mutlaka yerini almıştır. Hatta tarihin sayfalarının henüz bulunmadığı zamanlarda bile, aşk büyüleri keşfedilmiş ve yapılmıştır. Çünkü insanlar tıpkı diğer canlılar gibi kendi karşı cinslerinden hoşlanırlar. Onlardan da aynı ilgiyi beklerler. Onlardan aynı ilgi gelmediğinde, kişi psikolojik, sosyolojik birçok sorun yaşar. Aşk büyüsü, kişinin kendini bunlardan kurtarabilmesi için başvurduğu gizemli tılsımlardır. Şimdi bu aşk büyülerinin hangisi daha iyi hangisi daha kötü tartışmasını elbette yapmayacağız. Ancak size hangi büyüler çok etkilidir, ondan biraz bahsedeceğiz.

Papaz Büyüsü: İlk önce papaz büyüsünün papazlar tarafından yapıldığı yanlışı düzeltelim. Bu ismi almasının nedeni, tarihteki yerinden gelir. Papaz büyüsü bir kişinin aklına girme biçimidir. Burada büyü yapıldıktan sonra etkiler yavaş ilerler. Ancak büyü tesirini göstermeye başladığında, kişinin aklı tamamen büyüyü yapan kişiye geçer. Yani siz papaz büyüsüyle birini kendinize aşık etmek istediğinizde, artık onun aklı ve kalbi tamamen size odaklanır.

Vefk İle Yapılan Büyüler: Vefk yazmak, bilgi birikim, ilim ve bilim bilme gerektirir. Yapan medyum bu alanlarda ilerlemişse vefk hazırlayabilir. Tesirli dualar olarak bilinen vefkler, ister toprağa gömülsün, ister yakılsın her türlüsü oldukça etkilidir. Türkiye’de birçok kişinin başvurduğu en etkili aşk büyüsü vefk ile yapılan büyüdür. Vefk yapmayı bilmeyen kişiler bu büyüyü kesinlikle yapmasınlar. Aksi sorunlar çıkarsa, tehlikeli olabilir.

Medyumlar

– Sevgilim bana bağlansın, benden başkasını görmesin !
– Sevgilim uzakta, acaba beni aldatıyor mu ?
– Eşimin ilgi duyduğu bir kadın var !
– Eşiniz kadına mı düşkün, baştan mı çıkarıldı ?
– Eşiniz sizin kötü bir eş olduğunuzu mu düşünüyor !
– Size ve ailenize yeteri kadar zaman ayırmıyor mu ?
– İşini bahane gösterip sabahlara kadar eve uğramıyor mu ?
– Dışarıda güler yüzlü olan eşiniz kapıdan girince yüzü gülmüyor mu ?
– Evinizi ihmal etmiyor ama aklı başka yerde, ne sizi ne de çocukları görmüyor mu ?
– Güzel bir evliliğimiz vardı. Bunu neden yaptı, ben ne yapmalıyım ? diyorsanız

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin… DOĞRU ADRESTESİNİZ

Sitemizde yapılan tüm çalışmalar hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi paylaşabilir medyumlar hakkında tavsiye ve şikayetlerinizi çekinmeden yazabilirsiniz.Medyumlar

Kişiye özel uygulamalardan faydalanmak ve çözüm önerileri için lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz…

7/24 İletişime geçebilir profesyonel olarak destek alabilirsiniz

Aramaktan Çekinmeyin Arayın, size özel çözümler üretelim

Medyumlar

Medyumlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button