Bağlama BüyüleriBağlama Büyüsü Yapılan KişiKendine Bağlama BüyüsüKuvvetli Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü insanları birbirine bağlamak ve aralarındaki bağları kuvvetlendirmek adına yapılan bir büyü ritüelidir. Bu büyü çok büyük etkilere sahip olan bir büyü olarak bilinmesinin yanı sıra yapılış amacına göre ak ve kara büyü olarak ayrılmaktadır. Örnek vermek gerekirse bir karı ve kocayı birbirine Daha sıkı bir şekilde bağlamak ve aralarındaki sorunları çözülmesi için yapılıyorsa bu Ak büyü olarak nitelendirilmektedir.

Ama tam tersine bir kişinin eşini, sevgilisini, erkek arkadaşını elde etmek için yaptırılırsa bu kara büyü olarak nitelendirilmektedir. Bu nedenle büyü yaptırırken veya yaparken seçimleriniz sizler için önem teşkil edecektir. Eğer Bağlama Büyüsü çalışmasını bir medyum tarafından yapılmasını istiyorsanız uzman bir medyumdan destek almanız gerektiğini unutmamız gerekir. Bir Medyum Bağlama Büyüsü yaparken sizin bu büyüyü iyi niyetle mi yoksa kötü niyetle mi yaptırdığınızı direk anlamaktadır. Birçok medyum kötü niyetle istenilen büyüleri gerçekleştirmez.

MedyumlarBağlama Büyüsü Etki Süresi Nedir ?

Az önce de bahsettiğim gibi yapılış amaçlarına göre farklılık gösteren bağlama büyüsü ritüeli etki süresi de farklılıklar gösterebilmektedir. Eğer işlemi ilim ve irfan sahibi olan aynı zamanda havas ilmi ile birçok konuda geliştirmiş olan bir medyum tarafından bu işlem yapıldığı takdirde tutma süresi 21 ile 41 gün arasında değişimler gösterebilir. Kimi medyumlar etki süresini daha kısa hale getirmek için metafizik varlıklardan yardımlar alarak işlem süresini 24 saat ile 72 saate kadar düşüre bilmektedir. Tabi bu işlemler sırasında ruhani varlıklardan yardım alındığı için etkisinin güçlü olmasının yanı sıra yanlış yapılan işlem sonucunda daha büyük sorunları da beraberinde getirebilir, Bu nedenle dikkat edilmesi gerekmektedir.

MedyumlarBağlama Büyüsü Belirtileri Tam Olarak Nedir

Bağlama Büyüsü yapıldıktan sonra etkileri normal süreç içerisinde 21 ile 41 gün arasında değişim göstermektedir. bir üste bahsettiğimiz şekilde eğer bağlama büyüsü yapıldı ise bunun süresinin de 24 ile 72 saat olduğunu söylemiştik. Peki bu süreç içinde etkileri nelerdir ve bağlama büyüsü belirtileri ilk olarak nedir.

  • Kişi üzerindeki en belirgin özelik kafa karışlığı
  • Uyku sorunu
  • Ani Çıkışlar
  • Romantik Davranışlar
  • Sürekli Konuşma İsteği

Unutmayın ki bu gibi uzman olan medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Bu nedenle bireysel olarak büyü yapmaktan kaçınmanız sizler için çok daha iyi olacaktır.
Medyumlar
Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

Bu büyüyü en çok geçmişte bir ilişki yaşamış ve bugün kopma noktasına gelmiş olan kişilere tavsiye etmekteyiz. Sevgiliniz, nişanlınız, sözlünüz veya evli olduğunuz kişi, bir anda sizden uzaklaşıyor ve eskisi gibi ilgi göstermemeye başlıyor. Gözü sürekli olarak dışarıda… Hatta ayrılma noktasına kadar geldiniz, işte böyle durumlarda sizin çözümünüz bu büyüdür. Peki Bağlama büyüsü ne kadar etkilidir? Her zaman altını çizerek söylediğimiz bir konu var. Havass ilmini bilmeyen, Metafizikten anlamayan bir kişi medyum olamaz. Bunları bilmeden medyumluk yapan bir kişinin büyüsü tabi ki etkili olmayacaktır. Ama biz şunu iddia ediyoruz ki, büyü en etkili tılsımdır. Doğru kişilerin elinde de yüzde yüz etkiye sahiptir. Bahri Tanas hocamız, bugüne kadar sayısız parçalanmış ailenin yeniden birleşmesi noktasında bu büyüyü uygulamıştır ve yüzde yüz başarı elde etmiştir. Sitemize girip, bu büyüden yaptırıp sonucundan yeniden mutlu huzurlu bir ilişkiye veya evliliğe kavuşan kişilerin yazdıkları yorumları okuyabilirsiniz. Bu insanlarda bir zamanlar sizin kaderinizi yaşıyorlardır. Sevdikleri insanlardan tamamen kopma noktasına gelmişlerdir. Ama bugün hepsi çok mutlu ve ömür boyunca onlara bağlı olacak bir hayat arkadaşına sahipler.
Medyumlar

Bağlama Büyüsü Nasıl yapılır?

Bu büyü sizin ve hayatınızda bulunan kişinin isim bilgileriyle yapılır. Aynı zaman da her iki kişinin de anne isimleri medyuma verilir. Eğer hayatınızda ki kişinin annesinin ismini bilmiyorsanız, o zaman Havva annemizin ismi kullanılarak yine bu büyü yapılabilir. Fakat en doğrusu hayatınızda ki kişinin de annesinin ismini vermenizdir. Sonra medyumumuz Havass ilminden yararlanarak, bu büyüyü sizin adınıza yapacaktır. Siz sadece isimleri vereceksiniz. Ondan sonra da beklemeye geçeceksiniz. Bu büyünün etkisi en fazla 3 ile 7 gün içinde kendisini gösterir. Bazı kişilerde 3 günde, bazı zor karakterlerde de 7 güne kadar etki eder.

Size düşman gibi davranan, adınızı dahi anmak istemeyen bir kişinin, bir anda size nasıl yöneldiğini, gözünün sizden başkasını görmediğini göreceksiniz. Hatta eski mutlu günlerinizde bile bu kadar anlayışlı olmayan, sizi incitmekten itina eden, bambaşka sevgi dolu bir hayat arkadaşına kavuşacaksınız. Bu konuda daha derinlemesine bilgi almak için çevrimiçi telefon numaramızdan Bahri Tanas hocamıza ulaşabilirsiniz.

Medyumlar

– Sevgilim bana bağlansın, benden başkasını görmesin !
– Sevgilim uzakta, acaba beni aldatıyor mu ?
– Eşimin ilgi duyduğu bir kadın var !
– Eşiniz kadına mı düşkün, baştan mı çıkarıldı ?
– Eşiniz sizin kötü bir eş olduğunuzu mu düşünüyor !
– Size ve ailenize yeteri kadar zaman ayırmıyor mu ?
– İşini bahane gösterip sabahlara kadar eve uğramıyor mu ?
– Dışarıda güler yüzlü olan eşiniz kapıdan girince yüzü gülmüyor mu ?
– Evinizi ihmal etmiyor ama aklı başka yerde, ne sizi ne de çocukları görmüyor mu ?
– Güzel bir evliliğimiz vardı. Bunu neden yaptı, ben ne yapmalıyım ? diyorsanız

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin… DOĞRU ADRESTESİNİZ

Sitemizde yapılan tüm çalışmalar hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi paylaşabilir medyumlar hakkında tavsiye ve şikayetlerinizi çekinmeden yazabilirsiniz.

Medyumlar

Kişiye özel uygulamalardan faydalanmak ve çözüm önerileri için lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz…

7/24 İletişime geçebilir profesyonel olarak destek alabilirsiniz

Aramaktan Çekinmeyin Arayın, size özel çözümler üretelim

Medyumlar

Medyumlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button