BÜYÜ BELİRTİLERİ

Büyü Belirtileri; Büyü, kişinin dengelerini bozan en önemli manevi etkidir. Bu bakımdan, büyüden şüphelenmek için dengelerin bozulmuş olması gerekir. Ailenizde, işinizde, günlük hayatınızda, kişisel davranışlarınızda, toplumsal ilişkilerde yolunda gitmeyen bir şeyler varsa akla büyü gelebilir. Ancak, yaşanan her olumsuzluğu da büyüye bağlamak ve Büyü Belirtileri olarak adlandırmak abartılı olur.

Siz olması gerektiği gibi davrandığınız halde, çevrenizdeki kişiler eskisinden farklı davranıyorsa, işlerinizde anlam verilemeyen aksilikler çıkıyor ve başarılarınız engelleniyorsa, kişisel anlamda bedensel olan ancak anlamlandırılamayan değişiklikler varsa işte bunlar büyü belirtileri olarak kabul edilebilir. Ailenize, işinize veya çevrenize olması gerektiği şekilde davranmıyor, insanlar incitiyor ve kuralları sadece kendiniz koymak istiyorken insanlar sizden uzaklaşıp kaçıyorsa burada büyüden şüphelenmek anlamsız olacaktır. Ancak,

büyünün farklı bir özelliği daha vardır ki, bir çok insan kendinde büyü olduğundan şüphelenmez. Ona göre her şey yolundadır. İşte bu durumda üçüncü kişiler, eşler, aile fertleri veya anne-babalar tarafından anormalliğin farkına varılabilir. Size uzaktan veya telefonla bakım yaptığını ve üzerinizde büyü olduğunu iddia eden kişilere de itibar etmemek gerekir. Zira bu konular fazlaca su istimal edilmektedir. Kişiler “Sende büyü var!” ifadesini duydukları an tedirgin olur ve farklı düşüncelere girer. Doğru kişi tespit etmeli ve yüz yüze olmalıdır.

Yapılan büyünün türüne göre farklılıklar göstermekle birlikte genel olarak büyü belirtileri şu şekilde sıralanabilir.

Medyumlar

KİŞİSEL BÜYÜ BELİRTİLERİ

– Uyuyamama, uykudan ani uyanma ve korkmalar,
– Rüyalarda anlamsız varlıklar ve sıklıkla kedi, köpek, keçi, akrep, yılan görme,
– Uyku sırasında dişlerin kilitlenmesi,
– Eskiye oranla artan halsizlik, bitkinlik, yorgunluk,
– Sabit olmayan şekilde gezinen vücut ağrıları ve uyuşmalar,
– Tıbben çözülemeyen boyun ve baş ağrıları,
– Takip edilme hissi,
– Yalnızlıktan korkma ve aynaya uzun süreli bakma,
– Eskiye oranla sinirlilik,
– Sürekli konuşma sesleri duyma,Medyumlar

AİLE, İŞ VE TOPLUMSAL BÜYÜ BELİRTİLERİ

– Sürekli yalnız kalma ve ortamlardan uzaklaşma,
– Aile ve yakınlarına düşmanca davranma,
– Eşten – sevgiliden soğuma, uzak ve mesafeli durma,
– Cinsel isteksizlik ve fonksiyon bozuklukları (tıbben izah edilemeyen)
– Bir kişiye aşırı bağlanma ve her türlü olumsuzluğa rağmen kopamama,
– İş ve rızk anlamındaki sorunlar, başarısızlık,
– Evlenememe ve sürekli ayrılma sorunları,
– Dini kurallara karşı direnme ve ibadette zorlanma,

Medyumlar

Büyünün Kişilere Etkileri Neler?

Büyü yapmak oldukça riskli bir durumdur. Konusunda uzman bir medyum Morgan yardım alınmalıdır. Kişiler kendi başlarına büyü yapacak olurlarsa ve yanlış bir hamlede bulunurlarsa
hiç de hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirler. Hayatları boyunca büyünün etkisini üzerlerinde hissedebilirler. Büyünün kişiler üzerindeki etkileri kalıcı ve geçici olabilir. Genel olarak bakıldığında büyünün etkileri şu şekilde açıklanabilir:

– Kişide sinirlilik durumu.
– Sürekli esneme ve uyuklama hali
– Her ne kadar uyuklama hali olsa da geceleri uyuyamama
– Çekilmez bir insan haline gelinmesi
– Yaptığı işlerden verim alamama
– Psikolojik olarak çöküntü hali sayılabilir.Medyumlar

Büyü Belirtileri Diyanet

Büyü yapılmış kişi ilk günden itibaren büyünün etkisine girerek onun davranışlarında farklılık gözlenir. Kendine karşı olduğu gibi çevresinde bulunan kişilere de farklı davranmaya başlayan kişi kimsenin duymadığı sesleri duyabilir veya olmayan kokuları aldığını söyleyebilir. Evde beslediği evcil hayvanı var ise hayvanlar kişiden uzaklaşır. Üzerinde büyü olduğu şüphesi olan kişi sürekli olarak uyumak isteyecektir. Büyü kişinin bedenine ve bilincine yorgunluk verir. Bu sebeple büyü etkisinde olan kişinin günlük hayatta yaptığı en sık şey uyumak olacaktır. Günlük olarak 10 ve 12 saat arasında uyur ve gözünü kapatması ardından direkt uykuya dalar.  Uyku süreci içerisinde görülen rüyalarında da sıkıntılı süreçler yaşar. Karmakarışık ve huzursuz geçen rüyalar sonucu kişi kendini daha kötü hissedecektir.

Büyü belirtileri olarak bir diğeri ise kişinin yaşadığı mekandan da anlaşılabilir. Büyünün etkisi altında olan ev, ofis veya işyerinde kasvetli ve karanlık ortam hakim olur. Bu konuda uzman olan kişilerin kişinin yaşadığı ortama girer girmez mekanda bulunan kokudan büyünün varlığını tespit edecektir. Sıradan kişiler büyünün varlığını tespit edememektedir.

Büyü yapılan yerlerde genel olarak rutubet kokusu olur. Normal rutubet kokusu haricinde acı ve burun sızlatan bir hava mevcut olur. Büyünün etkili olduğu ortamda ne kadar ışık ve aydınlık olursa olsun karanlık daha baskın olur. Oda havalandırma dahi içinde var olan koku değişmez. Bazı büyüler sonunda ise sinek ve karınca gibi küçük canlılar bir anda olmaya hatta yuva kurmaya başlar.

Medyumlar

– Sevgilim bana bağlansın, benden başkasını görmesin !
– Sevgilim uzakta, acaba beni aldatıyor mu ?
– Eşimin ilgi duyduğu bir kadın var !
– Eşiniz kadına mı düşkün, baştan mı çıkarıldı ?
– Eşiniz sizin kötü bir eş olduğunuzu mu düşünüyor !
– Size ve ailenize yeteri kadar zaman ayırmıyor mu ?
– İşini bahane gösterip sabahlara kadar eve uğramıyor mu ?
– Dışarıda güler yüzlü olan eşiniz kapıdan girince yüzü gülmüyor mu ?
– Evinizi ihmal etmiyor ama aklı başka yerde, ne sizi ne de çocukları görmüyor mu ?
– Güzel bir evliliğimiz vardı. Bunu neden yaptı, ben ne yapmalıyım ? diyorsanız

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin… DOĞRU ADRESTESİNİZ

Sitemizde yapılan tüm çalışmalar hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi paylaşabilir medyumlar hakkında tavsiye ve şikayetlerinizi çekinmeden yazabilirsiniz.

Medyumlar

Kişiye özel uygulamalardan faydalanmak ve çözüm önerileri için lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz…

7/24 İletişime geçebilir profesyonel olarak destek alabilirsiniz

Aramaktan Çekinmeyin Arayın, size özel çözümler üretelim

Medyumlar

Medyumlar

Call Now Button