Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü, isminden de anlaşıldığı üzere hiristiyanların büyüsüdür. Bu büyü hristiyanların ritüellerine göre yapılmaktadır. Ben medyum Nubar. Aslen ermeniyim. Ailemden bana miras kalan medyumluk ilmini 28 yıldır icra etmekteyim. Ermeni Büyüsü bizim için çok basit bir büyüdür. Yapılışı bakımından kişiden kişiye değişiklık göstermektedir. Ben bu büyüyü bir oldukça kişiyi birleştirmek adına yaptım. Bu mevzuda sizlere % 100 güvence verebiliyorum.

Akrabalarım büyüler konusunda uzmanlığa haiz ve insanlar tarafından güvenli kişilerdi. Bende onlardan teslim almış olduğum bu bayrağı elimden geldiğince taşımaya çalışıyorum. Kıymetli arkadaşlarım; Ermeni Büyüsü ak büyüler kategorisinde olup çok eski zamanlardan beri yapılmaktadır. Bir tek bu büyüyü müslüman medyumlarında yaptığını görmüş oldum. Fakat bu büyü ancak ermeni köklerine haiz bir kahin tarafından yapılmaktadır. Çünkü tamamen hristiyanlık ritüellerine nazaran yapılmaktadır. Kullanılan tılsımlı sözcüklerde tamamen değişikdır. Bunu da dip not olarak belirtmek istedim.

Şimdi size Ermeni Büyüsü nasıl yapılır bir tane ufak bir örnekle açıklayacağım. Öncelikle bu büyü birleştirme büyüsüdür. Eğer bir adam ayrıldığı eşiyle yine birleşmek istiyor ise, kendi sakalından ve tırnağından bir parça keserek ceviz kabuğunun içine koymalıdır. Daha sonra bu kabuğu beyaz bir iple cevizin kabuğu görünmeyecek şekilde sarmalıdır. Büyü yapılacak hanımın saçından birkaç tel alıp yumak yapılan bu ipe doluyorsunuz. Bu saatten sonrasında işlem tamamen benim ağzımdan çıkacak olan tılsımlı sözcüklere ve ruhani varlıklarıma kalacaktır. Bu işlemde bittikten sonrasında sevgileri ilelebet sürmesi adına mumyalayıp çınar ağacının dibine gömüyoruz. Çınar ağacı bildiğiniz üzere ömürlük bir ağaçtır.

Ermeni Büyüsü yapılışı bakımından bir tek yukarıda verdiğim ufak bir örnekle sınırlı değildir. Üstelik bu büyü tek başına yapılmaz. Kendiniz yahut bu işi bilmeyen bir fert tarafından kulak tan dolma bilgilerle yapıldığı takdirde yaşamınızı kısır bir döngüye sürüklemiş olursunuz. Sizlere tavsiyem işini iyi bilen ve kesin sonuç veren bir bilici ile çalışmanız olacaktır.

Ermeni Büyüsü ile sevip fakat kavuşamayan, kavuşup mutluluğu bulamayan ve ayrılan kişileri birleştiriyorum. Özel çalışmalarım ile sizlere kesin sonuç veriyorum. Sevgiyle kalın.

Medyumlar

– Sevgilim bana bağlansın, benden başkasını görmesin !
– Sevgilim uzakta, acaba beni aldatıyor mu ?
– Eşimin ilgi duyduğu bir kadın var !
– Eşiniz kadına mı düşkün, baştan mı çıkarıldı ?
– Eşiniz sizin kötü bir eş olduğunuzu mu düşünüyor !
– Size ve ailenize yeteri kadar zaman ayırmıyor mu ?
– İşini bahane gösterip sabahlara kadar eve uğramıyor mu ?
– Dışarıda güler yüzlü olan eşiniz kapıdan girince yüzü gülmüyor mu ?
– Evinizi ihmal etmiyor ama aklı başka yerde, ne sizi ne de çocukları görmüyor mu ?
– Güzel bir evliliğimiz vardı. Bunu neden yaptı, ben ne yapmalıyım ? diyorsanız

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin… DOĞRU ADRESTESİNİZ

Sitemizde yapılan tüm çalışmalar hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi paylaşabilir medyumlar hakkında tavsiye ve şikayetlerinizi çekinmeden yazabilirsiniz.

Medyumlar

Kişiye özel uygulamalardan faydalanmak ve çözüm önerileri için lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz…

7/24 İletişime geçebilir profesyonel olarak destek alabilirsiniz

Aramaktan Çekinmeyin Arayın, size özel çözümler üretelim

Medyumlar

Medyumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button