Asik Etme BüyüsüAşk BüyüsüAşk TılsımıEvlilik BüyüleriEvlilik BüyüsüSevgi BüyüleriSevgi Büyüsü

Evlilik Büyüleri

Evlilik Büyüleri Bayanda olsa, erkekte olsa her insan belli bir yaşa geldiği zaman karşı cinsel ile tanışıp, evlenmek istemektedir. Bu normal ve organik bir şeydir. İnsanoğlu neslinin devam edebilmesi için evliliğe ilk adım atması gerekmektedir. Ancak bazı durumlarda evlilik vakası gerçekleşmeyip, taraflar ayrılmak zorunda kalmaktadır. Bu durumlar aile baskısı, çevre baskıyı, geçimsizlik yahut başka sebepler olabilmektedir. Tamda bu aşamada evlenmek isteyen çiftler bir çıkar yol bulamaz hale gelir. Burada ise devreye Evlilik Büyüsü isminde ki büyü girmektedir. Evlilik Büyüsü bir tür ak büyü kategorisinde yer almakta olan büyü çeşididir ve amacı iyi niyetlidir. Evlilik büyüsünde bir türlü muntazam ve doğru bir ortam oluşturamayıp, evlenemeyen çiftlerin birleştirilmesi hedeflenir.

Bu büyü yapıldığı vakit çiftlerin karşısına çıkan her türlü olumsuzluk giderilecektir. Evlilik büyüsünde örneğin, çiftlerden birisinin ebeveynleri yüzünden çiftler evlenemiyor ise bu büyü ebeveynleri etkisi altına alarak,  ebeveynlerin çiftlerin evlenmesine razı olmasına sebep olur. Evlilik büyüsünün tek amacı evlilik yolunda kişiler ilerlerken karşılarına çıkacak olan olumsuzluk durumunu tamamen ortadan kaldırıp, yok etmektedir. Bu sebepten dolayı da ak büyü kategorisine alınmış olan bir büyü çeşididir. öteki evlilik büyüleri şeklinde birbirlerini istemeyen çiftleri birleştirmek üzere meydana getirilen bir büyü değildir. Bu büyüde birbiri ile evliliğe razı olan çiftlerin karşılarına çıkan maddi geçimsizlik ya da herhangi bir sebebin çözümü hedeflenmektedir.

MedyumlarEvlilik Büyüsü nasıl Yapılmaktadır? 

Evlilik büyüsünü derhal hemen her dine mensup, her medyum ya da büyücü yapabilmektedir. Sadece bu büyüde en etkili olan medyumlar, Müslüman medyumlardır. Bunun sebebi ise ak büyü kategorisinde ki iyi emelli büyülere Müslüman olan ruhani varlıkların, kısaca cinlerin yardım etmesinden kaynaklıdır. Kara büyü kategorisinde ki büyü sınıflarına ise çoğu zaman Müslüman olmayan cinler yardım etmektedir. Bu ruhani varlıklar, yani cinlerde biz insanoğlu şeklinde yaşantı sürmektedir. Lakin onların boyutu ve enerjileri farklı olduğu için normal bir insan gözü görememektedir. Bunun sebebi ise İslam dinine bakılırsa normal insanların göz perdelerinin tanrı tarafından kapalı olmasından meydana gelmektedir.

Hepimiz ise siz kıymetli okuyucularımıza bu yazı içeriğimizde evlilik büyüsünün nasıl yapıldığı ile alakalı olarak temel noktalarda bilgiler vermeye çalışacağız. Evlilik büyüsünde İlk olarak evlenmek isteyen çiftlere olumsuzluk yaratan sebebin ne olduğunun bilinmesi ve bu sebebinde büyüyü yapacak olan medyuma veya büyücüye bildirilmesi gerekmektedir. Şayet negatif sebep evlenecek çiftlerden adam tarafının anası ise bu büyü ona uygulanmalıdır ki çiftlerin evliliğine büyünün de etkisi yardımıyla rıza göstersin. Öncelikli olarak çiftlerin evliliğine razı olmayan annenin fotoğrafı, razı olmayan annenin annesinin doğum tarihi, razı olmayan annenin kendi doğum zamanı (gün, ay ve yıl olarak), çiftlerin doğum tarihleri (gün, ay ve yıl şeklinde), çiftlere ilişik fotoğraf ve gene çiftlerin annelerinin doğum tarihleri (ki yukarıda evliliğe rıza göstermeyen annenin doğum tarihi istenmişti fakat extra rıza gösteren annenin de doğum tarihi gerekmektedir.) gerekmektedir.

Bunların yanı sıra evlilik büyüsünü meydana getirecek olan medyumunda bir takım envanterleri büyünün yapımı için bulundurması gerekmektedir. Bu envanterleri sihrin yapımını anlatırken söyleyeceğiz. İlk olarak evliliğe razı olmayan annenin fotoğrafının boş bir bölümüne evlilik çemberi çizilip, içine annenin şahsi bilgilerinin yazılması gerekmektedir. Aynı şekilde çiftlere ait olan şahsi resimlerinin boş bir kısmına da çiftlerin kendi bilgilerinin işlenmesi ve evlilik çemberinin çizilmesi gerekmektedir. İkinci olarak annenin fotoğrafının yakılması ve küllerinin ise siyah keçi sütünün olduğu bir kaba dökülüp, arkasından da taze kırmızı soğan kabukları yakılarak, bununda külünün katılıp, hep beraber iyice karıştırılması gerekmektedir.

Bu esnada ise evlilik büyüsünün yapımında kullanılacak olan bazı özel tılsımlı sözcükler söylenip, ritüellerin yapılması gerekmektedir. Üçüncü olarak çiftlerin fotoğrafları yakılmadan süt dolu kaba koyulup, 1 gün süresince bekletilmesi gerekmektedir. Bir gün sonra ise fotoğraflar çıkarılıp, kurumaya alınmalıdır. Kuruyan fotoğraflar ise sütü alınan keçinin postundan bir parçaya, kısaca derisinden bir parçaya sıkıca sarılarak, birbirlerini sağlıklarında çok seven evli bir çiftin mezarlığına yakın bir yere gömülmelidir. Bu şekilde Evlilik Büyüsü tamamlanmış olup, tesirini 13 gün ila 31 gün arasında göstermektedir.

Medyumlar

– Sevgilim bana bağlansın, benden başkasını görmesin !
– Sevgilim uzakta, acaba beni aldatıyor mu ?
– Eşimin ilgi duyduğu bir kadın var !
– Eşiniz kadına mı düşkün, baştan mı çıkarıldı ?
– Eşiniz sizin kötü bir eş olduğunuzu mu düşünüyor !
– Size ve ailenize yeteri kadar zaman ayırmıyor mu ?
– İşini bahane gösterip sabahlara kadar eve uğramıyor mu ?
– Dışarıda güler yüzlü olan eşiniz kapıdan girince yüzü gülmüyor mu ?
– Evinizi ihmal etmiyor ama aklı başka yerde, ne sizi ne de çocukları görmüyor mu ?
– Güzel bir evliliğimiz vardı. Bunu neden yaptı, ben ne yapmalıyım ? diyorsanız

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin… DOĞRU ADRESTESİNİZ

Sitemizde yapılan tüm çalışmalar hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi paylaşabilir medyumlar hakkında tavsiye ve şikayetlerinizi çekinmeden yazabilirsiniz.

MedyumlarKişiye özel uygulamalardan faydalanmak ve çözüm önerileri için lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz…

7/24 İletişime geçebilir profesyonel olarak destek alabilirsiniz

Aramaktan Çekinmeyin Arayın, size özel çözümler üretelim

Medyumlar

Medyumlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button