Geri Getirme Büyüsüikna Etme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü ile Gideni Geri Getirme Büyüsü birbirinden tamamen farklı uygulamalardır. Ancak, isimlerindeki benzerlik nedeniyle sürekli birbiriyle karıştırılır. Hatta havas çalışmaları yapan kişilerin bile bu isimleri karıştırdıkları bilinmektedir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü, sevdiğiniz kişinin ayrılma kararı alarak ilişkiyi bitirmesi sonrası yapılır ve kişinin yeniden size aynı hislerle geri gelmesi amacı taşır. Geri Döndürme Büyüsü ise herhangi bir konuda karar veren bir kişinin bu kararından vazgeçmesi amacıyla yapılır. Konuyu ilişkiler açısından değerlendirilecek olursa ayrılan sevgili veya eş için gideni geri getirme büyüsü yapılmalıdır, henüz ayrılmamış ancak ayrılma düşüncesi içinde olan kişinin bu kararından dönmesi ve vazgeçmesi için geri döndürme büyüsü yapılmalıdır.

Geri Döndürme Büyüsünü sadece ilişkiler açısından değerlendirmek de doğru olmaz. Her hangi bir konuda karar veren bir kişinin verdiği bu kararı yeniden gözden geçirmesini ve istenilen şekilde karar vermesini sağlamak, kararından döndürmek şeklinde açıklamak daha doğru olur.

Bu konuda yapılan çalışmalarda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta değiştirilmesi istenen kararın makûl ve kabul edilebilir bir karar olmasıdır. Örneğin, ortada gerçek bir sebep yokken eşinden ayrılmak isteyen bir kişinin ayrılma kararından dönmesini sağlamak ile evli olan bir kişinin eşinden ayrılmak istememesi halinde boşanma kararı almasına zorlamak için yapılacak çalışma aynı şekilde değerlendirilemez.

MedyumlarGERİ DÖNDÜRME BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Geri döndürme büyüsü günümüz şartlarında daha çok ilişkilerde akla gelen bir yöntemdir. Eş veya sevgilinizin sizden uzaklaştığını hissettiğiniz durumlarda, ilişkinin yeniden eski halinde dönmesini sağlamak için tercih edilir.

Sevdiğiniz kişinin sizden uzaklaşması (dışarıdan yapılmış bir büyü yoksa) hiçbir zaman aniden gerçekleşmez. Uzaklaşma belirli bir zaman sonrası gerçekleşen bir düşüncedir. Eğer eşinize üçüncü bir kişi tarafından yapılmış bir büyü varsa büyünün bozulmasıyla birlikte kişinin normale döndüğü görülecektir.

Geri döndürme kişinin yıldızları üzerinden yapılan bir uyumlandırma çalışmasıdır. Burada uyumlandırmanın hangi yöntemle yapıldığı önemlidir. İradeyi zorlama şeklinde yapılırsa bu büyüdür. Ancak, kişiyi makul yollarla uyararak Esma-ül Hüsnâ’lar, Ayet-i Kerimeler ve dualarla yapılan yöntemler için büyüden bahsedilemez. Her çalışmada olduğu gibi hangi yolun tercih edildiği önemlidir. Çalışmalarımızda büyü yöntemi tercih edilmemektedir.

Havass İlmi bilgileri ve kişisel yeterlilikleri olmayan kişilerin bu tür çalışmaları yapması neredeyse imkansızdır. Sevgilisi veya eşi  tarafından terk edilen kişilerin “Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır?” şeklinde aramalar yaptığını biliyoruz. Bilinmelidir ki, bu tür çalışmalardan sonuç almanın ötesinde kişilerin zarar görme ihtimali bile vardır. Dikkatli olmak gerekir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü hakkında bilgi için tıklayınız…

Medyumlar

– Sevgilim bana bağlansın, benden başkasını görmesin !
– Sevgilim uzakta, acaba beni aldatıyor mu ?
– Eşimin ilgi duyduğu bir kadın var !
– Eşiniz kadına mı düşkün, baştan mı çıkarıldı ?
– Eşiniz sizin kötü bir eş olduğunuzu mu düşünüyor !
– Size ve ailenize yeteri kadar zaman ayırmıyor mu ?
– İşini bahane gösterip sabahlara kadar eve uğramıyor mu ?
– Dışarıda güler yüzlü olan eşiniz kapıdan girince yüzü gülmüyor mu ?
– Evinizi ihmal etmiyor ama aklı başka yerde, ne sizi ne de çocukları görmüyor mu ?
– Güzel bir evliliğimiz vardı. Bunu neden yaptı, ben ne yapmalıyım ? diyorsanız

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin… DOĞRU ADRESTESİNİZ

Sitemizde yapılan tüm çalışmalar hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi paylaşabilir medyumlar hakkında tavsiye ve şikayetlerinizi çekinmeden yazabilirsiniz.

Medyumlar

Kişiye özel uygulamalardan faydalanmak ve çözüm önerileri için lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz…

7/24 İletişime geçebilir profesyonel olarak destek alabilirsiniz

Aramaktan Çekinmeyin Arayın, size özel çözümler üretelim

Medyumlar

Morgan: 0536 373 61 69

Morgan: 0536 373 61 69

Medyumlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button