Asik Etme BüyüsüAşk BüyüsüEvlilik Büyüsüikna Etme Büyüsü

ikna Etme Büyüsü

İkna Etme Büyüsü, herhangi bir konuda verilen karara itiraz eden, mesafeli duran, kararın gerçekleşmesini erteleyen kişilerin verilen bu kararı kabullenmesini ve onaylamasını sağlar. Ancak, burada verilen karar olumlu bir karar olmalıdır. Başka bir ifadeyle, karara itiraz eden kişinin kendince öne sürdüğü sebeplerin yetersiz ve anlamsız olması gerekir. İkna etme çalışmalarının en doğrusu vefkle yapılan ve kişinin iradesine müdahale edilmeden, büyü etkisi olmadan yapılan çalışmalardır. İkna etmek için kişinin karara itirazıyla ilgili kafasında oluşturduğu engeller, önyargılar, endişeler, korkular, duyumların etkisinden kurtulmasını sağlamak amacıyla vefkin etkisinden faydalanılır.

MedyumlarAİLEYİ EVLİLİĞE İKNA ETME

Sevgililik dönemi sonrası gençlerin ilişkisi bir süre sonra evlilik kararına dönüştüğünde aileler evliliğe izin vermeyerek engel olabilirler. Bu bir çok gerekçeyle olabilir.

Mezhep farklılıkları, yaş sorunları, evlenme zamanın erken olduğu düşüncesi, ailenin başka bir kişiyi düşünüyor olması, maddi ya da yaşam tarzı nedeniyle yaşanan sorunlar, akrabalık ilişkileri, erkeklerde askerlik, çiftlerin daha önce yaşadığı talihsiz evlilikler gibi bir çok neden gösterilerek aileler evliliğe şiddetle itiraz ederler. Hatta bu itiraz öyle bir hal alır ki, evlatlıktan ret etme noktasına kadar geldiği görülmüştür.

Bu gibi sebepler öne sürülerek evliliği kabullenmeyen ön yargılı olan aile fertlerinin (Anne – Baba – Kardeş – Akraba) ilişkiye olumlu yaklaşmaları ve kendi iradeleriyle birbirini seven gençlerin evliliğine izin vermeleri ikna etme büyüsü ile sağlanabilir. Ailenin evlilikle ilgili itirazlarına neden olan tüm korkular, endişeler, toplumsal tedirginlikler, kuru inatlar ortadan kaldırılır ve evliliğe ikna olmaları sağlanır. Aileyi evliliğe ikna etme başarılı sonuçlar verir.

MedyumlarSEVGİLİYİ EVLİLİĞE İKNA ETME

Sevgiliyi İkna Etme BüyüsüSevgililerden birinin evlilikten uzak durması, konu açıldığında konuyu kapatması veya hiç evlilik düşünmediği durumlarda ilişkinin evlilik kararıyla sonuçlanmasını sağlayan bir yöntemdir. Bu çalışma özellikle erkeklerin hiç evlilik planları yapmadan ilişkinin devamından yana olmaları durumunda tercih edilir. Erkek ya daha önceden talihsiz bir evlilik geçirmiştir ya da evliliğin sorumluluk ve bağlılığından uzak durma düşüncesinde olabilir.

Evlilik hazırlığı ve planlarının ekonomik yük getireceği düşüncesi, maddi olarak kendini hazırlama bahanesiyle erkeğin evliliği sürekli ertelediği görülebilir. Hatta ailenin bu evliliğe onay vermeyeceğini bildiği için bu kararın gündeme gelmesine bile cesaret edemeyebilir. Oysa ki, kız için bu durum hayallerinin yıkılması, emeklerin boşa gitmesi korkusuyla endişeli bir bekleyişe dönüşür. Diğer taraftan da aile baskısı ve ilişkinin uzaması nedeniyle içinden çıkılamaz bir hâl alabilir.

Sevgiliyi evliliğe ikna etme çalışmaları bu korku, cesaretsizlik, umursamazlık, endişe ve tereddütlerin erkek üzerindeki etkilerinin hiç bir olumsuz etki yaratmadan ortadan kaldırılması nedeniyle fazlaca tercih edilir.

MedyumlarİKNA ETME NASIL YAPILIR

Aileyi veya sevdiğiniz kişiyi evliliğe ikna etme amacıyla yapılan bu çalışmalar, evlenmek isteyen kişilerin evlilik yolundaki engelleri kaldırması ve hayırlı bir yuva kurmaları amacı taşıdığı için hem İslami hem de toplum açısından kabul gören bir uygulamadır. Büyü değildir. Esmâ-ül Hüsnâlar, Ayetler ve Dualar kullanılarak hazırlanan vefkler sayesinde yapılır.

Evliliğe ikna olacak kişilerin sevginize ve kararınıza saygı duymasını, tüm olumsuz düşüncelerden kurtularak daha pozitif düşünmesini sağlayan ciddi bir destektir. Kişiler üzerinde olumsuz bir etki yaratmaz. Evlenme kararı alan sevgilinizin veya evlenmenize onay veren aile fertlerinin ilerleyen zaman içerisinde bu kararlarından vazgeçmesi veya gerek sizi gerekse aileyi dışlayıcı tavırlar sergilemesini de engellemiş olur. Başka bir ifadeyle etkisi geçici değildir.

İkna Etme Büyüsü hakkında detaylı bilgi ve sorularınız için lütfen iletişime geçiniz…

Medyumlar

– Sevgilim bana bağlansın, benden başkasını görmesin !
– Sevgilim uzakta, acaba beni aldatıyor mu ?
– Eşimin ilgi duyduğu bir kadın var !
– Eşiniz kadına mı düşkün, baştan mı çıkarıldı ?
– Eşiniz sizin kötü bir eş olduğunuzu mu düşünüyor !
– Size ve ailenize yeteri kadar zaman ayırmıyor mu ?
– İşini bahane gösterip sabahlara kadar eve uğramıyor mu ?
– Dışarıda güler yüzlü olan eşiniz kapıdan girince yüzü gülmüyor mu ?
– Evinizi ihmal etmiyor ama aklı başka yerde, ne sizi ne de çocukları görmüyor mu ?
– Güzel bir evliliğimiz vardı. Bunu neden yaptı, ben ne yapmalıyım ? diyorsanız

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin… DOĞRU ADRESTESİNİZ

Sitemizde yapılan tüm çalışmalar hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi paylaşabilir medyumlar hakkında tavsiye ve şikayetlerinizi çekinmeden yazabilirsiniz.

Medyumlar

Kişiye özel uygulamalardan faydalanmak ve çözüm önerileri için lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz…

7/24 İletişime geçebilir profesyonel olarak destek alabilirsiniz

Aramaktan Çekinmeyin Arayın, size özel çözümler üretelim

Medyumlar

Medyumlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button