Kabala Büyüsü

Kabala Büyüsü

Kabala Büyüsü hem ak büyü, bununla beraber kara büyü sınıfında yer almış olduğundan ötürü hem aşık edebilmek amacı için kullanılabildiği benzer biçimde, bununla beraber ayırabilmek amacı içinde kullanılabilmektedir. Kabala Büyüsü zamanı çok eski olan geçmiş zamanlardan günümüze dek yapımı hala idame eden büyüdür. Bu sihrin yapımında kullanılan ritüel veya diğer tılsımlı sözcükler zor olsa dahi tesiri en hızlı şekilde kendisini gösteren büyü çeşididir. Ayrıca Kabala Büyüsü yapımı zor olmasıyla birlikte, bozumu da bir hayli zor olsa gerek. Bu büyüyü uygulamakta olan medyumunda veya büyücünün Kabalisttik adı verilen bilgiyi bilmesi gerekmektedir. şu demek oluyor ki bu bilgiye sahip olmayan bilici veya büyücü ne olursa olsun bu büyünün tutması mevzusunda başarılı olamayacağı benzer biçimde sihrin ters yönde geri hem kendisine, aynı zamanda büyüyü yapmış olduran kişiye de dönmesine sebebiyet verebilmektedir. Bu sebepten ötürü de Kabala Büyüsü nü doğru bir halde uygulayabilecek bir medyumu ya da büyücüyü günümüzde bulabilmek çok zordur.

MedyumlarKabala Büyüsü iyi mi Yapılmaktadır?

Kabala kelime olarak bir tür anlayış biçimidir ve bu anlayış biçimine inanan kişilerinde bir fazlaca önemsediği bir olgudur. Kabala anlayışı Yahudilerce 3 bin yıl öncelerine dek ulaşmaktadır. Bu nedenden ötürü de Kabala Büyüsü nün uygulanmasında Yahudi dili kullanılmaktadır. Kabala Büyüsü nün nasıl yapıldığı hususunda siz değerli okuyucularımıza bilgi vermeden önce şu mevzuda da uyarmamız gerekir ki bu büyüyü kesinlikle tek başınıza meydana getirmeye teşebbüs etmeyin ve bu büyünün ilmine vakıf olmayan büyücü veya medyumlara da ne olursa olsun güvenerek büyünün yapımı için yardım almayın. Kabala Büyüsü nün uygulanmasında en büyük emel ise büyü meydana getirilen şahsın duygularını kontrol altına alabilmektedir. Büyünün tesiri altında kalan şahıs kalben ve zihnen tam anlamıyla bağlanmış bir hale gelecektir ve böylelikle de büyüyü yaptıran ferdin istediği şekilde bir birey olacaktır.  Biz bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımıza Kabala Büyüsü nün ak büyü derslikında olan yapımını anlatmaya çalışacağız. Yukarıda da bahsettiğimize üzere Kabala Büyüsü ak büyü derslikında bir kişiyi aşık etme fakat çlı da kullanılabilmektedir. Bir kişiyi kendinize yahut başka bir kişiye karşı aşık etmeyi düşünüyorsanız büyünün yapımı daha farklı olacaktır. İlk aşamada aşık etmek istediğiniz ferdin şahsi detayları; anne ismi, doğum zamanı, kişiye ait olan bir tane şahsi eşyası (toka, tırnak makası, giyim parçası, vs. olabilir), bireyin teninden alınacak olan bir adet örnek (tırnağı, saç veya sakal teli olur), büyü yapılacak kişiye ilişkin olan yüzünü net gösteren şahsi fotoğrafı gerekmektedir. İkinci aşamada kendinize veya bir başkasına aşık ettireceğiniz kişinin hanesine yakın bir bölgeden 7 tane taş toplanması gerekmektedir. Üçüncü aşamada büyü uygulanacak kişinin fotoğrafının arka boş bölümüne gene kişiye ilişkin olan şahsi bilgilerin işlenmesi gerekmektedir. Dördüncü aşamada toplanan 7 tane taş köz olmuş bir ateşin içine atılarak, ateş kül olana kadar bekletilmesi gerekmektedir. Beşinci aşamada büyü yapılacak olan kişiden alınmış olan tırnak, saç yahut sakal teli bu külün içine atılmalıdır ve taşlar ile birlikte kül, yeni koparılmış incir ağacı dalı ile karıştırılmalıdır. Altında aşamada kişiden alınmış olan şahsi eşyanın üzerine bu kül taşlar ile birlikte serpilmelidir. Eşyanın üzerinde kalan taşlar sihrin devamı için alınmalı, eşyanın dışında kalan taşlar ise bir mezara gömülmelidir. Yedinci aşamada eşyanın üstünde kalan taşlar eşya ile birlikte bir ceylan derisine sıkıca sarılmalıdır. Tabi ayrıca bu işlemler yapılırken büyü için lüzumlu olan tüm ritüellerde uygulanmalıdır. Son aşamada kişinin fotoğrafı da ceylan derisinin üstüne eklenip, yapımının son bulması için Kabala Büyüsü tuzlu suda 1 gece bekletilmiş beyaz bir kefen parçasına sıkıca sarılmalıdır ve büyü aşık olmasını dilediğiniz bireyin hanesine yakın bir yerde bulunan hurma ağacı altında gömülmelidir.

Medyumlar

– Sevgilim bana bağlansın, benden başkasını görmesin !
– Sevgilim uzakta, acaba beni aldatıyor mu ?
– Eşimin ilgi duyduğu bir kadın var !
– Eşiniz kadına mı düşkün, baştan mı çıkarıldı ?
– Eşiniz sizin kötü bir eş olduğunuzu mu düşünüyor !
– Size ve ailenize yeteri kadar zaman ayırmıyor mu ?
– İşini bahane gösterip sabahlara kadar eve uğramıyor mu ?
– Dışarıda güler yüzlü olan eşiniz kapıdan girince yüzü gülmüyor mu ?
– Evinizi ihmal etmiyor ama aklı başka yerde, ne sizi ne de çocukları görmüyor mu ?
– Güzel bir evliliğimiz vardı. Bunu neden yaptı, ben ne yapmalıyım ? diyorsanız

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin… DOĞRU ADRESTESİNİZ

Sitemizde yapılan tüm çalışmalar hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi paylaşabilir medyumlar hakkında tavsiye ve şikayetlerinizi çekinmeden yazabilirsiniz.

Medyumlar

Kişiye özel uygulamalardan faydalanmak ve çözüm önerileri için lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz…

7/24 İletişime geçebilir profesyonel olarak destek alabilirsiniz

Aramaktan Çekinmeyin Arayın, size özel çözümler üretelim

Medyumlar

Medyumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button