Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir? Hepsini bu yazıda sizler ile paylaşacağız. Kaşık büyüsü, farklı iki amaç ile kullanılmaktadır. Örneğin bir fert eğer birini kendine aşık etmek temenni ediyorsa bu büyüden yararlanabileceği şeklinde, iki bireyin ayrılmasını isteyen biri de bu büyüye başvurabilir. İnsanların kaşık büyüsünün etkilerinden korunmaları mümkün değildir. Çünkü kaşık büyüsünün tesiri oldukça fazladır. Bilici hocalar kaşık büyüsünü yaparken çeşitli tılsımlardan faydalanmaları gerekir. Kaşık büyüsünde kullanılan tılsımlar, büyüyü yaptıracak ferdin amacının ne olduğuna bağlı olarak farklı şekillerde hazırlanmaktadır. Bu büyünün en önemli noktası tılsımların hazırlanma aşamasıdır. Kaşık büyüsünde kullanılacak tılsımlar eğer usulüne uygun bir halde hazırlanırsa, büyü de etkili olmaktadır. Tılsımların hazırlanma aşamasında yapılacak olan küçücük bir hata, bütün kaşık büyüsünün mahvolmasına sebep olacaktır. Kaşık büyüsü yaptıran kişilerin sabırlı olmaları gerekmektedir. Çünkü büyü tesirini birazcık uzun bir vakit sonrasında göstermektedir. Sadece etkileri kalıcıdır.Medyumlar

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler içinde bir konu da kaşık büyüsü nasıl yapılır? Kaşık büyüsü yapılışı çok rahat ve çok ekonomiktir. Bu sebepten dolayı da bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin de sayısı her geçen gün artmaktadır. Kaşık büyüsünden alınan başarılı neticelar da bu sihrin halk içinde yaygınlaşmasını elde etmiştır. Bu büyü ritüelini yapmak için iki farklı boyutta tahta kaşığa ihtiyaç vardır. Ancak bu kaşıkların daha önceden kullanılmamış olması gerekir. Bu büyüde özellikle dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan nokta kaşıkların yönleridir. Eğer büyü yapan ferdin amacı, birini kendine aşık etmek ise kaşıkların yönleri ne olursa olsun birbirlerine bakıyor olmalıdır. Eğer bir kişi, iki kişinin ayrılması için büyü yapıyor ise, burada kaşıkların yönleri birbirine ters ve ortalama 5 santimetre uzakta olmalıdır. Kaşık büyüsünde kaşıklar insanları temsil etmektedir. Kaşık büyüsü yapılırken kaşıkların üzerlerine kesinlikle büyülenmek istenen kişilerin adının ve soyadının yazılması gerekir. Eğer bir kişiyi kendinize aşık etmek istiyorsanız, kaşıklardan bir tanesinin üzerine kendi adınızı ve soyadınızı, öteki kaşığa ise aşık etmek dilediğiniz ferdin adını ve soyadını yazmanız gerekir. Bu işlemin arkasından kaşıklara: tanrıümme, inneke afuvvun tuhibbul afve, fa’fu anna. Duası okunmalıdır. Eğer kişilerin ayrılmasını istiyorsanız, kaşıkları iki ayrı saksıya gömmeniz gerekir. Eğer birinin size aşık olmasını istiyorsanız, bunun için büyü yapıyorsanız, kaşığın aynı toprağa gömülmesi gerekir.

Medyumlar

Kaşık Büyüsü niçin Yapılır?

Kaşık büyüsü neden yapılır? Sorusu merak edilen sorular içinde yer almıştır. Kaşık büyüsü yapılma nedenleri aslen her insan için farklılık göstermektedir. Kaşık büyüsü şu sebeplerle yapılmaktadır; İki bireyin evliliklerinin kurtulması
İş hayatında rakipleri olan kişilerin rakiplerin enerjisinin sonlanmış oldurılması Birinin sevmediği bir fert varsa o kişiye manevi zarar verilmesi Platonik aşk yaşayan kişilerin karşılıklı olarak aşka dönüşmesi
Sevgililer içinde soğukluk var ise soğukluğun giderilmesi İki birey arasındaki aşk kıvılcımlarının yeniden alevlendirilmesi Kısmeti kapalı olan bir bireyin kısmetinin açılması için yapılabilmektedir. Kaşık büyüsü yapmadan önce büyü meydana getirecek olan ferdin niyetinin ne işe yaradığını belirtmesi gerekmektedir. Örneğin bir birey, evlilikleri bitme noktasına gelen iki kişinin evliliğinin kurtulması için büyü yapıyorsa, “Evliliklerin kurtulması için kaşık büyüsü oluşturmaya niyet ettim.” Cümlesini 33 kere tekrar etmesi gerekir. Niyetin sesli bir şekilde söylenmesi gerekir. Kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nedir? Sorusuna kısmen yanıt vermiş bulunmaktayız. Aşağıda bilmeniz gereken konulardan da bahsedeceğiz.

Medyumlar

Kaşık Büyüsü Yapıldığının belirtileri nedir?

Kaşık büyüsü yapmak isteyen kişiler bu mevzu ile ilgili bazı soruları araştırırlar. Biz de yazımızda kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nedir? Onunla ilgili meraklarınızı gidermeye yardımcı olmaktayız. Peki kaşık büyüsü hakkında öğrenmek arzu ettiğiniz bilgiler içinde kaşık büyüsü yapıldığının belirtileri nelerdir? Yok mudur? Öyleyse bunu sizler için cevaplayalım. Kaşık büyüsü yapılmış olduktan sonrasında emareleri hemen ortaya çıkmaktadır. Ancak bu belirtiler sihrin etkisi altında olan kişiler tarafınca değil de kişilerin çevresinde bulunanlar tarafınca anlaşılmaktadır. Çünkü büyü meydana getirilen kişi çoğu vakit sihrin tesiri altında olduğunu anlayamaz. Eğer kaşık büyüsü birinin bir kişiye aşık edilmesi için yapılmışsa, fert çok hızlı bir şekilde o kişiye aşık olmaktadır.
Büyünün tesiri altında olan kişilerde çok kısa zaman içinde büyük değişimler meydana gelmektedir.
Kaşık büyüsünün etkisi ile kişiler gerçekliklerden uzaklaşırlar ve kendi içlerine kapanmaktadırlar.
Eğer kaşık büyüsü bir bireyin zarar görmesi için yapıldığıysa o ferdin hayatında büyük terslikler meydana gelmektedir. Tesir altında olan kişilerin içlerinde huzursuzluk olur. Büyü meydana getirilen birey kaygı, kaygı şeklinde bazı olumsuz duygular hissetmektedir. Bu kişiler kendi içlerinde bir takım ruhsal çatışmalar yaşamaktadırlar.
Sihrin tesiri altına girmiş kişiler ne iş hayatlarına ne de özel hayatlarına dikkat edemezler. Bu sebepten dolayı da hayattan koparlar ve başarısız olurlar. Sıhhat problemleri ile karşı karşıya kalabilirler. Sağlık problemlerinin boyutu bireyin ne kadar güçlü bir büyü tesiri altında olduğunu göstermektedir. Güçlü bir büyünün tesiri altına giren kişilerin sağlığı büyük oranda bozulmaktadır. Eğer meydana getirilen sihrin etkisi çok değilse büyülenmiş kişi grip, soğuk idraknlığı benzer biçimde rahatsızlıklar yaşamaktadır.

Medyumlar
Kaşık Büyüsü iyi mi Bozulur?

Kendine yahut çevresinden birine kaşık büyüsü yapıldığını düşünen kişiler genellikle kaşık büyüsü nasıl bozulur? Diye araştırmaya girmektedirler. Kaşık büyüsü bozma işlemi tek başına yapılamamaktadır. Büyünün etkilerini ortadan kaldırmak için kesinlikle bir bilici hocadan destek alınması gerekir. Çünkü ferdin kendi başına yapacağı bazı işlemler sonucunda insanlar zarar görebilir. Öyle ki bu büyüyü meydana getiren fert bile büyüyü kendi bozmak isterken zarar görebilme ihtimali vardır. Kaşık büyüsünü bozmak isteyen kişiler 1 hafta boyunca evlerine girer girmez: Rabb’iğfir verham, ve ente hayrur’rahimin. Duasını yeniden tekrar okumalıdırlar. Ek olarak bu duanın bir kağıda mavi mürekkepli bir kalem ile yazılması ya da duanın çıktısının alınması gerekmektedir. Ardından dua üçgen şeklinde katlanılmalıdır. Daha sonra büyük bir kabın alınması ve içine 3 su bardağı sirke dökülmesi gerekir. Sirke olarak elma sirkesinin kullanılması daha iyi olacaktır. Muska haline getirilen yakarış sirkeli suyun içine atılmaktadır. Yaklaşık olarak 15 dakika bekledikten sonra kağıt sirkenin içinden alınmalıdır. Sirkeli sudan çıkarılan muska şeklindeki kağıdı kişi uyuduğu odada kurutmalıdır. Bir sonraki gün kağıt kuruduktan sonrasında kağıdın hepsinın yakılması gerekir. Kağıdın külleri dışarıya atılır. Bu işlemden sonra yaklaşık olarak 15 gün içerisinde büyü bozulacaktır.

Medyumlar

Kaşık Büyüsü Yaparken Hangi Dualar Okunabilir?

Kaşık büyüsü yaparken hangi dualar okunabilir? Sorusu büyüyü yapmak isteyen kişiler tarafınca merak edilmektedir. Kaşık büyüsü yaparken okunacak olan dualar Kuran-i Kerim’den alınırsa eğer daha makbul olacaktır. Kuran’dan dua kullanmak istemeyen kişilerin de Medyum Seyrani Hocanın kişiye özel hazırlayacağı duaları okuması tavsiye edilmektedir. Bu sual ile beraber karşımıza bir sual daha çıkmaktadır. O da kaşık büyüsü zararlı mıdır? Sorusu. Buna yanıt olarak hem evet bununla beraber hayır cevabını verebiliriz. Çünkü büyü yapımında kullanılacak dualar eğer doğru seçilmezse kaşık büyüsü zararlı olabilmektedir. Eğer doğru dualar seçilirse sihrin herhangi bir zararı olmaz. Yüce tanrı Kuran-i Kerim’de çok yakarış etmenin iyi bir şey olduğundan bahsetmektedir. Dua okumanın faydaları arasında şu maddeler sıralanabilmektedir. Yakarış okuyan birey tanrı’a daha yakın olur. Kuran okuyan kişiler kendilerini daha rahat hissederler. Yakarma eden kişilerin evi bereketli olur. Yakarış okunan evin içine cinler ve iblis giremez. Çok sık yakarma etmek kişinin ruhunda şükür duygusunun ön plana çıkmasına sebep olur.
Tanrı Kuran’da siz beni anın ben de sizi anayım diyerek insanların daha çok yakarma etmesini teşvik etmiştir.
Sürekli yakarış eden bir kişi yalnızca allah’tan bir şey isteyeceğinin bilincine sahip olur. Kaşık Büyüsü Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? Kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler içinde kaşık büyüsü yaparken nelere dikkat etmek gerekir? Sorusu da bulunmaktadır. Kaşık büyüsü yaparken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Eğer bu önemli noktalara dikkat edilmezse yapılan büyüler bazı sorunların ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Kaşık büyüsü aynı anda yalnız bir kişi için yapılabilmektedir. Bireyin büyü yapmadan önce iyice düşünmesi gerekir.
Büyüde kullanılacak malzemelerinin daha önceden hiç kullanılmamış olması gerekir. Tahta kaşıkların kullanılması gerekir. Büyü yaparken Kuran’dan ayetler kullanıldığı için abdestli olmak gerekir. İşlem esnasında dua okurken bireyin gözleri kapalı olmalıdır. Kaşık Büyüsü Ne süre tesir Eder? Kaşık büyüsü yapanlar veya yapmış oldurmak isteyen kişiler kaşık büyüsü ne süre etki eder? Merak etmektedirler. Aslında kaşık büyüsünün tesir etmesi için geçen süre, meydana getirilen büyü türüne göre farklılık gösterir. Kaşık büyüsü türleri arasında en hızlı tesir gösteren büyü, pişman ettirme büyüsüdür. Kaşık büyüsü ile pişman etme büyüsü, büyüyü kim yapmış olduysa o kişinin uyanıp uyanması ile birlikte harekete geçer. Ancak bu büyü türünün yapımı öteki büyülere gore birazcık daha zordur. Ek olarak etkisi kısa süre gelir ve bundan dolayı de yeniden yine edilmesi gerekir. Kaşık büyüsü eğer birini kendine aşık etme amacı ile yapılıyorsa tesir etmesi için ortalama olarak 30 gün beklemek gerekir. Fakat fakatç iki kişiyi ayırmak ise büyü averaj 10 gün içinde tesir eder. Burada önemli olan büyü tesirini gösterene kadar büyü ritüellerinin devamlı yine edilmesidir. Kaşık büyüsü türleri içinde en etkili olan kaşık ile bağlama büyüsü için de ortalama 15 gün beklemek gerekir. Sadece bu süreler önemli değildir. Önemli olan meydana getiren kişinin kaşık büyüsünü yaparken dikkat etmesi gereken konulardır. Böylece yazımızda sizlere kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nedir? Yanıt vermiş olduk.Medyumlar

Kaşık Büyüsü Yapmak Zararlı mıdır?

Bazı büyüler insanlara ciddi zararlar vermektedir. O yüzden de insanlar kaşık büyüsü yapmak zararlı mıdır? Merak etmektedirler. Aslına bakarsak kaşık büyüsü yapmanın hiçbir zararı yoktur. Bu büyünün zararlı olduğunu düşünen kişiler çoğu zaman kaşık büyüsünü bozmak isteyebilirler. Aslına bakarsak böyle bir uygulamaya hiç gerek yoktur. Çünkü meydana getirilen büyüyü gereksiz yere bozmak zararlıdır.

Medyumlar

Kaşık Büyüsü Tılsımı iyi mi Yapılır?

Buraya kadar kaşık büyüsü hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir? Sizleri bilgilendirdik. Peki kaşık büyüsü tılsımı iyi mi yapılır? Onun hakkında data verelim. Kaşık büyüsü tılsımı yapmak için beyaz renk bir bez kullanmak gerekmektedir. Kaşık büyüsü tılsımı nasıl bozulur? Diye merak edenler için de şu cevabı verebiliriz. Bu uygulamada da beyaz bir bez kullanılması gerekmektedir. Beyaz bezin üzerine büyü etkisi altında olan kişinin baş harflerinin yazılması gerekir. Ardından bez 10 gün boyunca gömülü bir halde saklanmalıdır. Bu sayede kaşık büyüsü bu 10 gün içinde kendiliğinden bozulacaktır.

Medyumlar

– Sevgilim bana bağlansın, benden başkasını görmesin !
– Sevgilim uzakta, acaba beni aldatıyor mu ?
– Eşimin ilgi duyduğu bir kadın var !
– Eşiniz kadına mı düşkün, baştan mı çıkarıldı ?
– Eşiniz sizin kötü bir eş olduğunuzu mu düşünüyor !
– Size ve ailenize yeteri kadar zaman ayırmıyor mu ?
– İşini bahane gösterip sabahlara kadar eve uğramıyor mu ?
– Dışarıda güler yüzlü olan eşiniz kapıdan girince yüzü gülmüyor mu ?
– Evinizi ihmal etmiyor ama aklı başka yerde, ne sizi ne de çocukları görmüyor mu ?
– Güzel bir evliliğimiz vardı. Bunu neden yaptı, ben ne yapmalıyım ? diyorsanız

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin… DOĞRU ADRESTESİNİZ

Sitemizde yapılan tüm çalışmalar hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi paylaşabilir medyumlar hakkında tavsiye ve şikayetlerinizi çekinmeden yazabilirsiniz.

Medyumlar

Kişiye özel uygulamalardan faydalanmak ve çözüm önerileri için lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz…

7/24 İletişime geçebilir profesyonel olarak destek alabilirsiniz

Aramaktan Çekinmeyin Arayın, size özel çözümler üretelim

Medyumlar

Medyumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button