Ayırma BüyüsüKuvvetli Ayırma BüyüsüKuvvetli Bağlama BüyüsüUzaktan Bağlama Büyüsü

Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Büyülerle ilgili maksimum merak edilen soru yapım aşaması olduğundan ayırma büyüsü iyi mi yapılır sorusu bilici hocaya başvuracak kişilerin akıllarında bulunuyor. Bu ve benzeri ayırmak için yapılan her türlü büyü hakkında merak ettiğiniz tüm konuları aydınlığa kavuşturmak için yazımızı okuyabilirsiniz. Öncelikle ayırma büyüsünün ne anlam beyan ettiğinden bahsedeceğiz. Bu büyünün yapılma fakatçlarından en sık karşılaşılan sevgilileri ve evli çiftleri birbirinden ayırmaktır.

Ayırma büyüsü adından da anlaşılacağı üzere kötü niyetle yapılan bir işlem olduğu için kara büyü sınıfına girmektedir. Eski dönemlerde ve günümüzde fazlasıyla rağbet gören bu işlem uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir. Pek çok bireyin yaşamına dokunan bu büyü sayesinde dertlerinden kurtulanların sayısı oldukça fazladır. Manevi ritüeller uygulanılarak meydana gelen bu büyü işinde uzman bir medyum tarafından icra edildiğinde çok etkili olmaktadır. Etkisi inanılmaz derecede kuvvetli olan ayırma büyüsü mutsuz giden beraberlikleri bitirmek için de yapılabilmektedir. Aynı zamanda normal olarak bir kişiye platonik olarak aşk besliyorsanız fakat âşık olduğunuz bireyin hali hazırda eşiyle olan evliliği var ise yada evli ise onları ayırmak için de bu büyüyü yapmış oldurabilirsiniz. Hatta bilici hocaya ayırma büyüsü yapmış oldurmak için başvuran kişiler de en fazlaca bu niyetle gelmektedir.

Birbirini hiç sevmeyen fakat bir türlü ayrılamayan çiftler bu büyü yardımıyla hiç zorlanmadan birbirinden ayrılabilirler. Çiftlerin evli veya flört halinde olması problem teşkil etmeyecektir. Kahin hocalar her şekilde başarıya ulaşabilirler. Huzura kavuşmanızı sağlayacak ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun detaylıca cevabına ulaşmak isterseniz yazımızın devamını dikkatlice okuyabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü iyi mi Yapılır?
Ayırma büyüsü yapım aşamaları mevzusuna detaylı bilgiyi alabileceğiniz ayırma büyüsü iyi mi yapılır sorusunun yanıtında ulaşabilirsiniz. İşinde uzman olan bilici hocaların yaptığı ayrıma büyüsünün hangi adımlar izlenerek yapılacağına değinecek olursak;

Öncelikle yapılması ihtiyaç duyulan işlemler içinde Medyum Bahri Tanas Hocaya başvuran kişilere de pay düşmüş olduğunü belirtmek gerekir. Bunlardan en önemlisi de medyuma derdinizi, isteklerinizi ve büyü yaptırmaktaki niyetinizi dürüst bir halde ifade etmeniz gerektiğidir.
İsteklerinizi ve niyetinizi dürüstçe belirttikten sonra kendinize ve büyü yaptırmak dilediğiniz kişiye ait tüm bilgileri net ve doğru bir şekilde kahin hocaya anlatmalısınız. Kendisinin sordurulmuş olduğu her soruya doğru yanıt vermelisiniz. Sorulacak sorular sonucunda doğum tarihi, isim ve soy isim, kişilerin anne adı benzer biçimde detayları bilici not ederek büyüleri ona göre icra edecektir. Yanlış data verdiğiniz takdirde büyünün tutmasına sebebiyet vermiş olacaksınız.
Alınan bilgiler ışığında bilici hoca hangi yöntemle işlemi gerçekleştireceğine karar vererek tılsım ve vefkleri hazırlamaya koyulacaktır. Büyü yapımında dualardan yardım almak tercih edilirse bu aşamada yakarma seçimi de yapılacaktır.
Kişileri birbirinden ayıracak tılsımlar, vefkler ve dualar hazırlandığında büyü yapmış oldurmak için medyuma başvuran kişiye takdim edilecektir. Tamamı kişiye teslim edildiğinde uygun koşullarda saklanması gerektiği söylenecektir. En azından tesir altına alınmak istenen kişinin göremeyeceği bir yere saklanmalıdır.
İşlemleri bitirdiğindi belirten Medyum Bahri TanasI Hocanın verdiği tüm direktifleri yerine getirerek sabırla büyünün tutmasını bekleme aşamasına geçilecektir.
Yukarıda belirtilen tüm aşamalarda medyum kadar sizin de emeğiniz olacaktır. Vermeniz gereken en büyük emek de medyuma duyduğunuz güveni aslabir vakit azaltmamaya çaba etmektir. İnanç duyduğunuz işlem ve güvendiğiniz bilici unsurları birleştiğinde ortaya çıkan işlemin başarılı olmama ihtimali yoktur demek yanlış olmaz. Tam tersi itimat duymadığınız bir medyum ve gerçekleşeceğine inanmadığınız bir sihrin de tutma ihtimali yoktur diyebiliriz.

Ayırma Büyüsü Aşık Çiftleri de Birbirinden Ayırabilir Mi?
Birbirine deliler benzer biçimde âşık olan evli yada flört aşamasında olan çiftleri ayırma büyüsü yaparak birbirinden ayırmak normal olarak ki mümkündür. Hatta bu büyü özellikle eski sevgililerinin yeni aşk hayatlarından rahatsız olan kişiler tarafından yaptırılmak istenmekte ve başarılı olduğu da görülmektedir. Bu sayede eski sevgilisinden intikam almak isteyen kişiler hedeflerine ulaşmış olacaklardır.

Peki ya aşık çiftleri ayırmak için meydana getirilen ayırma büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız birbirinden haz etmeyen çiftler için yapılan uygulamalardan birazcık farklı olarak işlemin gerçekleştirileceğini söyleyebiliriz. Öyle ki arada aşk olmadan yapılacak işlemle aşık çifti ayırmak için yapılan işlemin aynı olması beklenemez. Ortadaki sevgiyi yok edip ayırmak birazcık daha sabır gerektiren bir işlemdir.

Eğer ki yitirdiğiniz eski sevgiliniz mutlu bir beraberliğin içindeyse veya evlendiyse onları ayırmanın yolu mutlaka bu büyüyü yapmış oldurmak için işinin ehli bir bilici hocaya başvurmaktır. Eski sevgilinizin beraberliğinin sonlanması ve size geri dönmesini istiyorsanız bu sihrin tam da sizlik bulunduğunu söyleyebiliriz. Almış olduğunız sonuçlar karşısında büyük bir şaşkınlığa uğrayacağınıza kararlı olabilirsiniz.

Medyumlar

– Sevgilim bana bağlansın, benden başkasını görmesin !
– Sevgilim uzakta, acaba beni aldatıyor mu ?
– Eşimin ilgi duyduğu bir kadın var !
– Eşiniz kadına mı düşkün, baştan mı çıkarıldı ?
– Eşiniz sizin kötü bir eş olduğunuzu mu düşünüyor !
– Size ve ailenize yeteri kadar zaman ayırmıyor mu ?
– İşini bahane gösterip sabahlara kadar eve uğramıyor mu ?
– Dışarıda güler yüzlü olan eşiniz kapıdan girince yüzü gülmüyor mu ?
– Evinizi ihmal etmiyor ama aklı başka yerde, ne sizi ne de çocukları görmüyor mu ?
– Güzel bir evliliğimiz vardı. Bunu neden yaptı, ben ne yapmalıyım ? diyorsanız

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin… DOĞRU ADRESTESİNİZ

Sitemizde yapılan tüm çalışmalar hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi paylaşabilir medyumlar hakkında tavsiye ve şikayetlerinizi çekinmeden yazabilirsiniz.

Medyumlar

Kişiye özel uygulamalardan faydalanmak ve çözüm önerileri için lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz…

7/24 İletişime geçebilir profesyonel olarak destek alabilirsiniz

Aramaktan Çekinmeyin Arayın, size özel çözümler üretelim

Medyumlar

Medyumlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button