Ölüm Büyüsü

Ölüm Büyüsü

Ölüm Büyüsü insanlık tarihinden beri süregelen her toplumda büyük merak uyandıran bir konudur. Her toplumda bu kadar yaygın olmasının sebebi de toplumlara din üzerinden aktarılmasıdır. Kısaca büyü, yeryüzünde inanılan tüm dinlerinde bir parçasıdır. İnsanların iyi ya da kötü isteklerine ulaşmaları için tercih ettikleri yollardan biridir. Bu kadar merak uyandırdığından büyü üzerine çalışmalar icra eden birçok insan vardır. Çalışmanın yoğun olduğundan meydana gelen bilgi yoğunluğu da oluşmaktadır. Hatta büyü üzerine tasarlanan filmler ve kitaplar her zaman maksimum izlenen ve okunanlar arasındadır. Büyü insanoğluın hayatını inanılmaz boyutlarda değiştiren bir güçtür. Her büyünün de kendine özel yapılma yöntemi vardır. Peki herkesi bu kadar tesir alanına alan büyü kim yada kimler tarafından yapılır?

Medyumlar

Ölüm Büyüsü Kim tarafınca Yapılır?

tarihi çok eskilere dayanan büyünün ilk kim tarafından yapıldığı henüz cevabı bulunmamış bir sorudur. İnsanlar yüzyıllardır yaşadığı hayatın düzenini ve kurallarını idrak etmek için çaba harcamış ve harcamaya da devam etmektedir. Bir ihtimal senelerce bu arayış sürecektir. Evrende var olan enerji akışı herkes tarafından bilinir. Konu üzerine bu kadar çok araştırma yapılması da bununla beraber biroldukça fikir getirmektedir. Büyü ile ilgili araştırma, çalışma ve uygulama yapan kişiler kahin, büyücü, hoca olarak tanımlanır. Ancak burada kilit nokta medyumun bilgi ve tecrübesidir. Bundan dolayı hepimiz tarafından yapılmaz. Yapılsa da aynı etkiyi yaratmaz.

Hayatınızı baştan sona etkileyen büyüler yalnız uzman ve hakkaten işini bilen medyumlar tarafınca yapılmalıdır. Bu aşamada size senelerdir yaptığımız işleri ve danışan memnuniyetimizin ardına sığınarak alanında en iyisi olduğumuzu garanti edebiliriz. Şu zamana kadar karşılaştığımız konulara çözüm bulmak için çalışıyoruz. Danışanlarımızın istek ve taleplerini asla karşılıksız bırakmıyoruz. Eğer isteklerinize ulaşmanın yolunu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kendinizi yormadan etkili, hızlı ve basit bir şekilde yaşamınıza yön verebilirsiniz. Bizimle dilediğinizde mesajşi me geçebilir, sorularınıza yanıt bulabilir ve medyumluk üzerine danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Medyumlar

İnsanlar niçin Büyü yaptırma Gereksinimi Duyar?

İnsanlığın en yaygın eğilimlerinden biri var oldukları dünyayı anlamlandırma çabasıdır. İçinde bulunmuş olduğumuz evrenin düzeni nedir? Hayat bize neleri, neden ve nasıl sunar benzer biçimde sorular herkesin aklını karıştırmaktadır. Gelecek merak uyandırır. Yarının iyi şeyler getireceğine olan inanç ile beklentiye girerler. çoğumuz biliriz ki beklentiler süre zaman üzerimizde kaygı, korku ve stres yaratır. Haliyle insanlar bu zor dönemlerinde onlara uzanacak yardım elini bekler. Medet umarlar. Bunun olması için illa kötü bir psikolojiden sıyrılmayı beklemeniz gerekmez. bir bir çok da isteklerine kolayca ulaşmak için gelirler. Örneğin; ilişki yaşamak istedikleri birinin dikkatini çekmek, kısmet açmak, para ve mülke sahip olmak gibi bir çok niçin sayılabilir. Sadece önce bu isteklerinizin size sunulacağına her şeyden önce siz inanmalısınız.

Yaşamın kanunlarından biri de inandığımız şeylerin gerçekleşmesidir. Neticesinde bu kadar kısa ve çabucak geçen hayatımızda kendimizi üzecek vaktimiz yok. çoğumuz çok kıymetli ve biriciğiz. Niçin yaşamın formülünü çözüp arzuladığımız şeylere kolayca ulaşmayalım? Yahut yaşadığımız sorunlarla boğuşmak yerine işin için sıyrılmayalım? Artık yaşam kalitenizi, yaşayacağınız güzel ve huzurlu günleri ertelemeyin. Derhal araştırmalara başlayarak içinize sinen bir bilici ile çalışmaya başlayın.

Büyü hakkında bilmenizde fayda olacak bir oldukça şeyi yazımızda bir araya topladık. Dahası için bizimle dilediğinizde mesajşi me geçebilirsiniz. Şimdi gelelim asıl olan mevzumuz olan ölüm büyüsü nedir, nasıl ve ne için yapılır? Merak ettiğiniz tüm detaylar yazımızın devamında içeriyor.

Medyumlar

 Ölüm Büyüsü

Büyüleri kategorize edecek olursak en başta iyi ve kötü (kara) büyüler olarak ikiye ayırabiliriz. İyi büyüler çoğu zaman kişinin çevresine zararı olmayan yapıldığında kişiye refah veren büyülerdir. Ölüm büyüsünü ise adından da anlaşıldığı üzere kara büyüler altında sınıflandırılır. Yapıldığında ciddi ve geri dönülemez tesirleri vardır. Ölüm büyüsü bildiğimiz tüm büyülerin en güçlüsüdür. çoğu zaman bir bireyin bir başkasını öldürmek amacıyla yaptığı büyüdür. İsteğe bağlı olarak bazı kişiler üzerinde bıraktığı etki ölümden beter hale de getirebilir. Doğrusu öldürmezse süründüreceğini açıkça söyleyebiliriz.Medyumlar

Ölüm Büyüsü tesirleri

etkisi en güçlü büyülerdendir ölüm büyüsü. Kim tarafından yapıldığı da tesiri kadar önemlidir. Gerçek ve tecrübeli medyumlar tarafından yapıldığında da bozulması nerede ise olanaksız diyebiliriz. Yapıldığı fert üzerindeki etkisini süre içinde artarak gösterir. Başta kişide psikolojik bozukluklara sebebiyet verir. Rüyalarında kabuslar, karabasanlarla karşılaşır ve uyku düzeninde bozulmalar yaşar. Sebepsiz korkular başlar. Peşinden sürekli takip edilme ve yalnızken bile bir tek olmama hissi dürtüklemeye başlar. Tüm bu sıkıntılar artarak devam ettiğinde kişiyi gerçek dünyadan kopar ve geri dönülmez bir bilinç haline girer. Dünyadan bu kadar uzaklaşan birinin hayatına düz gürsel bir şekilde devam etme mümkünlığı kalmayacaktır. Sonrasında çeşitli hastalıklara yakalanan vücut için süreç daha zor devam eder. Vücut tedavilere yanıt veremez, psikoloji tedaviyi kaldıramaz, hastalıklara çare bulunamaz. Tamamı beraberinde fert ölüme götürür. Büyü etkisini gösterir yapan fert amacına ulaşır. Ölüm büyüsü yapılma yöntemine ve isteğe göre farklı sürelerde farklı boyutlarda etkisini gösterir. Yaptıran birey üzerindeki vakit da değişiklik gösterir. Ölüm büyüsü yapmış oldurmak istiyorsanız medyumunuz size tüm sorularınızın yanıtlarını iletecektir.

Hem de size karşı yaptırılmış bir ölüm büyüsü de olabilir. Yukarıdaki açıklamayı dikkatli okuyarak size karşı meydana getirilen bir büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz. Üzerinizde bu tesirleri taşıyorsanız en kısa sürede bir medyumdan yardım alın. Bana yapılmaz, olmaz demeyin. Her gün karşılaşmış olduğumuz onlarca danışan son çare olarak size geldim lafını çok kullanır ve hata ettiğini farklıdır. İlk olarak bizden yararlanmayı denemiş olsa geçirdiği sorunlı devrin gereksiz bulunduğunu görmektedir. Ihmal etmeyin ki önlemini almadığınız her an sizin aleyhinize işlemektedir.

Medyumlar

Ölüm Büyüsü nasıl Yapılır?

Ölüm büyüsü yapmak bildiğiniz tüm büyülerin en zorudur. Birden farklı şekilde yapılma yöntemi vardır. Hangi yolun kullanılacağı danışanımızın uygunluğuna nazaran seçilir. Karar aşamasından sonra süreç süresince danışanımızla kol kola ilerleriz. Şunun altını çizerek belirtmek isteriz ki asla basit kişiler tarafınca yapılmamalıdır. Etkisi bu denli büyük bir büyü de yapılacak ufacık bir hata inanılmaz sonuçlar getirebilir. Bu nedenle ölüm büyüsünün iyi mi yapıldığını sizlere buradan aktarmak doğru olmayacaktır. Büyü yapmaya ve büyü bozmaya yıllarını vermiş bir medyum olarak tek başınıza yapmanızı asla önermiyoruz. Hem altına gireceğiniz yükü tek başınıza kaldırmanız da rahat olmayacaktır. Bizim için danışanlarımızın huzuru ve mutluluğu her süre ön plandadır. Sizleri asla yargılamadan istekleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Bu süreçte bizlerden rahatlıkla destek alabilirsiniz. Telefon hattımız randevu ve sorularınız için 7/24 ulaşılabilir biçimde hizmet vermektedir. Öldürmezse Süründürür

Üstüne basarak söylemeliyiz ki sadece danışanlamış olurımızın istekleri üzerine hareket ediyoruz. Bu durumda da yapılan büyülerin yöntemi değişiklık gösteriyor. Ölüm büyüsü üzerinde uygulanan kişiyi ölüme götürmez ama ölümden beter bir noktaya da getirebilir. Bu tamamen danışanımızın tercihine kalmıştır. İşini iyi bilen, güvenilir bir medyum tarafından yapıldığında da büyünün deforme ihtimali neredeyse sıfıra yakındır. Bu yüzden kimse yaptıracağınız da fazlasıyla örutubet arz etmektedir.

Ölüm büyüsü tesiri altına aldığı kişilerde psikolojik hasar bırakmakla birlikte farklı hastalıkları da doğurur. Bu kişiler Hocan felci, damar tıkanıklığı, kalp spazmı ve sayabileceğimiz bir çok zor hastalıkla karşılaşır. Psikolojik açıdan kötü etkilenen kişi tedavilere yanıt veremez. Her hastalığın çözümü başta ruhsal olarak güçlü durmaktan geçer. öteki tarafta cinler tarafınca sürekli olarak rahatsızlık verilmeye adım atar. Başta sadece kalamaz, uyuyamaz, her daim takip edilmiş olduğu hissiyatını içinde taşır. Fert korkmaya başladıkça dünya dışı olarak adlandırdığımız varlıklar kendilerini daha da belli etmeye ve hastalık vermeye başlarlar. Bu durumun önüne geçilmediğinde ferdin delirdiği düşünülerek çevresindeki hepimiz tarafınca dışlanır. Eğer üzerinizde bu etkilerin olduğunu düşünüyorsanız acilen yardım almanız gerekir.Medyumlar

Ölüm Büyüsü nasıl Bozulur

Üzerinde ölüm büyüsü olduğundan şüphe duyan herkesin geç olmadan bir bilici ile çalışması gerekir. Sizi bu denli etkisi altına almış bir durumun başka çaresi yoktur. Günümüzde reddedilse de tıp her şeye çare bulamaz. Ölüm büyüsü yapılması ne kadar zorsa bozulması da o kadar meşakkatli bir büyüdür. Herhangi biriyle zaman harcamak yerine sahiden inanılmış olduğunuz bir medyumla çalışmanız süre açısından en yararlısı olacaktır. Burada ilk aşama büyünün tespit edilmesidir. Hangi yolla ve fakat yapıldığı tespit edilmelidir. Eğer fiziki olarak yapılmış olduysa yeri belirlenmelidir. Daha sonra izlenecek belirli adımlarla büyü bozulur. Kimi zaman büyünün bozulması kafi olmayabilir. Kişinin arkasından bu büyüyü yaptıranlar zarar vermekten vazgeçmeyebilir. Bundan dolayı büyüden korunma yöntemlerine de başvurmasını öneririz. Büyüden iyi mi korunacağınız yazımızın devamında içeriyor.

Medyumlar

– Sevgilim bana bağlansın, benden başkasını görmesin !
– Sevgilim uzakta, acaba beni aldatıyor mu ?
– Eşimin ilgi duyduğu bir kadın var !
– Eşiniz kadına mı düşkün, baştan mı çıkarıldı ?
– Eşiniz sizin kötü bir eş olduğunuzu mu düşünüyor !
– Size ve ailenize yeteri kadar zaman ayırmıyor mu ?
– İşini bahane gösterip sabahlara kadar eve uğramıyor mu ?
– Dışarıda güler yüzlü olan eşiniz kapıdan girince yüzü gülmüyor mu ?
– Evinizi ihmal etmiyor ama aklı başka yerde, ne sizi ne de çocukları görmüyor mu ?
– Güzel bir evliliğimiz vardı. Bunu neden yaptı, ben ne yapmalıyım ? diyorsanız

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin… DOĞRU ADRESTESİNİZ

Sitemizde yapılan tüm çalışmalar hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi paylaşabilir medyumlar hakkında tavsiye ve şikayetlerinizi çekinmeden yazabilirsiniz.

Medyumlar

Kişiye özel uygulamalardan faydalanmak ve çözüm önerileri için lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz…

7/24 İletişime geçebilir profesyonel olarak destek alabilirsiniz

Aramaktan Çekinmeyin Arayın, size özel çözümler üretelim

Medyumlar

Medyumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button