Uzaktan Bağlama Büyüsü

Uzaktan Bağlama Büyüsü

Uzaktan Bağlama Büyüsü insanların sevdikleri kişileri bağlama büyüleri ile tesir altına almak için mutlaka yanlarında olmaları gerekmez. Birçok kişi bu konuda yanlış bilgilere sahip oldukları için kendilerine uzakta olan kişileri herhangi bir büyü ile tesir altına alabileceklerini düşünmemektedirler. Ancak uzaktan bağlama büyüsü gibi yöntemlerde aradaki mesafe ne kadar uzak olursa olsun istenilen kişilerin manevi anlamda etki altına alınmalarını ve duygu-düşüncelerinin istenilen yönde değişmelerini sağlayabilir. Burada önemli olan uzaktan bağlama büyüsü yapacak olan medyumların seçiminde titiz davranmak ve doğru seçimi yapana kadar karar vermemektir.

Medyumlar

Çoğu zaman sevdiklerinden uzak olan kişiler, sevdikleri kişilerin kendilerinden uzak yerlerde neler yaptıklarını veya kendilerine ihanet edip etmediklerini merak etmektedirler. Bu düşüncelerle kendilerini yiyip bitiren ve bir türlü sağlıklı şekilde hareket edemeyen kişilerin, kendilerinden uzakta kalan partnerleri ile aralarındaki bağların zayıflamaması ve bu nedenle başka kişilere yönelmelerini engellemek için istedikleri medyumlara gidip kendileri için bir uzaktan bağlama büyüsü yapmalarını isteyebilirler. Bu uygulama son derece basit ancak etkiside bir o kadar güçlü bir büyü uygulamasıdır.

Medyumlar

Sevdiklerinden kısa süreli de olsa ayrı olan kişilerin akıllarındaki soru işaretlerini bitirmek ve araya giren mesafenin ilişkilerine zarar vermesini engellemek için yapmayı tercih ettikleri uzaktan bağlam büyüsü, tecrübeli medyumlar tarafından hazırlanan vefkler kullanılarak yapılır ve oldukça etkileyici sonuçlar ortaya çıkar. Uzaktan bağlama büyüsünü yaptırmak isteyen kişiler ilk olarak medyumlara hem kendilerinin hem de sevgililerinin isim ve diğer bilgilerini verirler. Medyumlar daha sonra aldıkları bu bilgileri önceden hazırlamış oldukları vefk çizimlerinin içine eklerler ve daha sonra okunmasında fayda olduğu düşünülen tüm dua,esma ve ayetleri okuduktan sonra ilgili vefki kişiye teslim ederler.

MedyumlarUZAKTAN BAĞLAMA

Sevgiliniz ve eşiniz sizden uzaktaysa, diğer karşı cinslerden etkilenmemesi, aklında, düşüncesinde sadece siz olmanız için yapılan bir yöntemdir. Bazen şartlar gereği eşler/sevgililer arasında geçici ayrılıklar olabilir ya da sevdiğiniz kişiyle uzaktan görüşüyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, sevdiğiniz kişinin karşı cinsle yakınlaşmaması sadece size bağlanması ve sizden başkası olmaması amacıyla yapılır. “Sevgilim uzakta, bana bağlansın!” veya “Uzaktaki eşim bana nasıl bağlanır?” gibi durumlarda en kuvvetli yöntemdir. Uzaktan Bağlama Büyüsü sayfasına gitmek için tıklayınız…

Medyumlar

İnanışa göre yapılan bu vefki kişiler üzerilerinden taşıdıkları sürece sevdikleri arasında ne kadar mesafe olursa olsun çok güçlü bir enerjinin tesiri altında olacak ve asla kendilerinden başka birine bakma isteği duymayacaklardır. İnsanların her türlü nefislerini bağlayan ve daha sonra birlikte oldukları kişilere karşı yüksek bir sadakat,aşk,sevgi duygusu ile bağlı kalmalarına neden olan uzaktan bağlama büyüsü, bu sayede sevdiklerinin kendilerinden uzakta olmasından dolayı kaygılı olan kişilerin gönül rahatlığı içinde yaşamlarına devam etmelerine olanak tanıyacaktır.

Medyumlar

Yapılan uzaktan bağlama büyüsünün özellikle hazırlama aşamasında medyumların son derece dikkatli davranmaları ve hazırlanan vefkin amacına uygun esmalar(dualar,ayetler) veya ilave bilgilerle doldurulduğundan emin olmaları gerekmektedir. Çünkü birçok medyum ya aceleden ya da kendilerine duydukları aşırı öz güvenden dolayı zaman zaman hatalar yapmakta ve bazı detayları atlamaktadırlar. Bu nedenle bu amaçla büyüleri yaptırırken en önemli adım her zaman medyum seçimidir.

Medyumlar

Uzaktan bağlama büyüsü, hazırlanan vefkin etkisi ile çok uzak mesafedeki kişilerin bile her türlü duygu ve düşüncelerini değiştirip kendilerini özleyen ve bekleyen sevenlerinden başka kişilere bakmalarına engel olur. Gözden uzak olan gönülden de uzak olur düşüncesi ile kendilerinden uzakta kalan sevdiklerinin başka kişilere ilgi duymasını engellemek ve araya giren mesafenin aralarındaki sevgi bağını zayıflatmasını engellemek isteyen kişiler genellikle uzaktan bağlama büyüsü ile bu amaçlarına kolayca ulaşabilirler.

Medyumlar

Büyünün etkisi altına giren kişiler kesinlikle bu durumu hissetmez ve sanki sevdikleri kişilerden hiç ayrılmamış ve her zaman onlarla bir aradaymış gibi yine kendilerine güçlü bir sevgi ile bağlılık duyarlar. Bu hisler ile çevrelerindeki karşı cinsleri gözleri görmeyen ve akılları sadece kendilerini bekleyen sevgili veya eşlerinde kalan kişiler bu büyüden asla ve asla fiziki veya manevi anlamda bir zarar görmezler.

Medyumlar

– Sevgilim bana bağlansın, benden başkasını görmesin !
– Sevgilim uzakta, acaba beni aldatıyor mu ?
– Eşimin ilgi duyduğu bir kadın var !
– Eşiniz kadına mı düşkün, baştan mı çıkarıldı ?
– Eşiniz sizin kötü bir eş olduğunuzu mu düşünüyor !
– Size ve ailenize yeteri kadar zaman ayırmıyor mu ?
– İşini bahane gösterip sabahlara kadar eve uğramıyor mu ?
– Dışarıda güler yüzlü olan eşiniz kapıdan girince yüzü gülmüyor mu ?
– Evinizi ihmal etmiyor ama aklı başka yerde, ne sizi ne de çocukları görmüyor mu ?
– Güzel bir evliliğimiz vardı. Bunu neden yaptı, ben ne yapmalıyım ? diyorsanız

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin… DOĞRU ADRESTESİNİZ

Sitemizde yapılan tüm çalışmalar hakkında yorumlarınızı düşüncelerinizi paylaşabilir medyumlar hakkında tavsiye ve şikayetlerinizi çekinmeden yazabilirsiniz.

Medyumlar

Kişiye özel uygulamalardan faydalanmak ve çözüm önerileri için lütfen uzmanımızla iletişime geçiniz…

7/24 İletişime geçebilir profesyonel olarak destek alabilirsiniz

Aramaktan Çekinmeyin Arayın, size özel çözümler üretelim

Medyumlar

Medyumlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button